30 hír találató a(z) "Szabó Jenő" cimkével ellátva.
2022. október. 13. 11:03
Addig nem mert kijönni a GyőrPlusz épületéből a főbejáraton az autójához, amíg 48 percig kamerával álltunk ott. Végül a testőre hajtott el az autóval, ő pedig valószínűleg egy másik bejáraton távozott. A Pannon-Vízről és a Győr-Szolról akartuk kérdezni.
2022. október. 13. 06:20
Vezetőváltás ide, új igazgató oda, a gyirmóti képviselőnek még mindig irodája van a városüzemeltető cégnél, és a rokonsága is szép megbízásokat kap.
2022. július. 06. 18:04
Egy egészen konkrét dokumentumot szeretnénk megkapni a nagytérségi hulladéktársulástól, de annak elnöke saját bevallása szerint nem érti az adat fogalmát.
2022. június. 23. 06:37
Az utolsó pillanatban válaszolnak, ha válaszolnak egyáltalán, aztán úgy csinálnak, mint akik nem értik a kérdést. Így nézi hülyének a győri városvezetés a győri polgárokat!
2022. június. 07. 09:45
Szoros viszonyt alakít ki az útkezelővel, egyeztet, értekezletet tart: mintha szó szerint ugyanazt az évet élné le már évek óta a peremekerületekért felelős tanácsadóként Szabó Jenő KDNP-s képviselő.
2022. február. 05. 08:25
Átböngésztük a képviselők, alpolgármesterek, és a polgármester vagyonnyilatkozatát, és összevetettük a tavalyiakkal. Bevallás alapján Dézsi Csaba András még mindig a legvagyonosabb politikus, Fekete Dávid pedig már nem ad tanácsokat 1,3 millióért a Pannon-Víznek, helyette ennyi pénzért a helyi MCC-t viszi.
2021. december. 21. 14:01
Az utolsó közgyűlést tartották idén Győrben: Dézsi polgármester kétszer is ismertette a hónapokig titkolt, most visszavont parkolási rendelet kapcsán matematikapéldáját a belvárosi parkolóbűnözőkről. 7,5 milliárddal kérnek többet a gázért, mint tavaly; új szakvélemény készül a Tatai úti lakópark ügyében.
2021. október. 02. 07:19
Ment a stratégiai igazgató, a főkönyvelő, a vagyongazdálkodási igazgató és a városüzemeltetési igazgató, de két osztályvezető is távozott. Szabó Jenő egyelőre úgy néz ki, a helyén marad.
2021. szeptember. 22. 10:45
Tavaly vette át a városüzemeltetésért felelő mammutcég, a Győr-Szol vezetését stratégiai igazgatóként Szabó Ákos, a cég korábbi alkalmazottja; Szabó Jenő fideszes képviselő pedig nem csak a felügyelőbizottságot vezeti, de szintén vezető pozícióba került a cégnél. A két Szabó különféle rokonainak cégei pedig azóta szépen gyarapodnak.
2021. szeptember. 15. 14:39
Információink szerint közel teljes vezetőváltás jöhet a győri közszolgáltató cégnél, az Útkezelőt vezető Prédl Antal lehet az új vezérigazgató.