Rendesen kitömték elismerésekkel a szombathelyi Dobó SÉ-t

Farkas Bazsi 2018-11-24 16:50:00
Halász Bence az év atlétája, Németh László és Németh Zsolt az év edzői lettek.

Az év eredményes atlétáit és edzőiket gálaest keretében díjazta a Magyar Atlétikai Szövetség. Az Új Hidegkuti Nándor Stadion rendezvénytermében lebonyolított ünnepi eseményen Gyulai Miklós  elnök köszöntő szavai után elismerésben részesültek a 2018-ban országos csúcsot elért, majd a világversenyeken jól szerepelt versenyzők és edzőik. Az est második részének fénypontjaként - vastaps kíséretében - az Év atlétája és az Év edzője  díjak kerültek átadásra - adta hírül a szövetség weblapja


Az Év Férfi Atlétája elismerést az Európa-bajnoki bronzérmes Halász Bence (edzői Németh László és Németh Zsolt) - az Év Női Atlétája elismerést a fedettpályás világbajnok Márton Anita  vehette át (edzője id. Eperjesi László).

Az Év Edzője  címet Németh László  és Németh Zsolt  kapta. Edzői különdíjban  részesült id.Eperjesi László.


Az Év U23 Női Atlétája  díjat az EB elődöntős, többszörös csúcsjavító Kozák Luca (edzője Suba László) és az EB kilencedik, up.csúcsjavító Gyurátz Réka  kapta (edzői Németh László  és Németh Zsolt).  Az Év U23 Férfi Atlétája cím nem került kiadásra, tekintettel arra, hogy az up. korú Halász Bence lett az Év Férfi Atlétája.

Az Év Junior Férfi Atlétája  díjat az U20 VB hetedik Varga Donát (edzői Németh László  és Németh Zsolt) - az Év Junior Női Atlétája díjat az U20 VB ötödik Farkas Petra  vehette át (edzője Szenczi László).

Az Év Ifjúsági Fiú Atlétája  elismerésben az U18 Európa bajnok, Ifjúsági Olimpia ezüstérmes Huller Dániel (edzői Maracsakó Pál  és Orosz Ákos) – az Év Ifjúsági Lány Atlétája  elismerésben az U18 ÉS U20 EB döntőse, az Ifjúsági Olimpia ezüstérmese Endrész Klaudia  részesült (edzője Házi Éva). Az Év Para atlétája plakettet az Európa-bajnoki arany- és bronzérmet nyert Ekler Luca vehette át (edzői Lengyák György és Szalma László).

Az Európai Atlétikai Szövetség  edzői díját dr.Urbán Ákos  és Házi Éva  kapta.


 

Szólj hozzá!

Több mint 1 milliárd 200 millió forintos távhőfejlesztés indulhat Szombathelyen

A Szomtáv szerint a beruházás csökkentheti a hálózati hőveszteséget és a földgázfelhasználást is

Tizenkilenc győri iskola kaphat támogatást állagmegóvási és karbantartási munkákra

A városhoz idén 39 pályázat érkezett be mintegy 123 millió forint értékben.

Levendula, brunch és bütykölde a szombathelyi belvárosban

Május utolsó vasárnapján rendezik meg a Mártírok téri levendula napot.

Nehéz örökség: az éves költségvetési hiány több mint 91 százalékát már áprilisra összehozta az Orbán-kabinet

Az új kormány szerint átláthatatlan állapotban vették át a büdzsét a leköszönő kormánytól.

Visszalép az egyetem: mégsem nyúlnak a győri Kiskút liget melletti területhez

Kósa Roland szerint meghallották a győriek véleményét, ezért módosítják a februári előterjesztést.

Kreatív pólónyomtatás: hogyan készíts egyedi darabokat?

Egyedi pólókra van szükséged, vagy a céges csapat ruházatát dobnád fel néhány logózott darabbal?

Gajdos László: leáll az azbesztes kövek Magyarországra szállítása

Az élő környezetért felelős miniszter szerint az osztrák üzem tulajdonosával sikerült megállapodni a szállítások azonnali leállításáról.

Lezárások jönnek az M1-es győri lehajtójánál, terelőutakra kell készülni

Május végén és június elején is forgalomkorlátozások lesznek a Győr-Kelet csomópontnál az országhatár felé vezető oldalon.

Egyedi ajándékötletek, amikor az idő szorít

Előfordult már Önnel, hogy fontos alkalmak előtt hirtelen időhiánnyal küzdött az ajándékvásárlás terén? Ahogy közeledik egy különleges nap, például születésnap, évforduló vagy karácsony, gyakran eszmélünk rá, hogy a tökéletes ajándék még mindig nincs meg.

Győr környéki bringaút is versenyben van az Év Kerékpárútja 2026 szavazáson

A Győr–Pannonhalma–Tényő útvonalra június 2-ig lehet voksolni az Aktív Kalandor oldalán.

Nyárias idővel érkezik a pünkösdi hosszú hétvége

Napfényből nem lesz hiány, a hőmérséklet helyenként a 30 fokot is megközelítheti.

Egy napra mesebeli filmstúdióvá változik az Aranypart – jön a Győri Gyermek Piknik

Koncertek, bábszínház, játékparkok, kézműves foglalkozások és rengeteg családi program várja a gyerekeket május 31-én az Aranypart II.-n.

Koncertek, futás, helytörténeti séta és retro buli – ingyenes programokkal telik meg Győr pünkösdkor

Május 22. és 25. között szakmai konferenciák, családi programok, sportesemények, koncertek és közösségi rendezvények várják az érdeklődőket Győr több pontján.

Hamis márkák a pápai piacon: több száz kamu parfümöt és ruhát foglalt le a NAV

Hugo Boss, Chanel, Louis Vuitton, Nike és Adidas feliratú termékeket kínált egy árus, a pénzügyőrök az otthonában is találtak hamis termékeket.

Pünkösdkor sem marad el a szemétszállítás Győrben

A GYHG az ünnepnapokon is a megszokott rendben viszi el a hulladékot, de a hulladékudvarok és az ügyfélszolgálat zárva lesznek.

Tarvágások, erdőtüzek, klímaváltozás: új erdő-politikát sürgetnek Magyarországon a szakemberek

Már nem lehet kizárólag fakitermelési szempontból gondolkodni a magyar erdőkről.

„A dolgozók mennek, a vezető marad?” – belső információk szerint Holló Bernadett megtarthatja vezető állását és fizetését az éppen megszűnő Győr+-nál

Miközben a médiacég a hullámsírba merül, a frissen kinevezett vezető átevezhet egy új céges struktúrába. 

Új kerékpárút épülhet a Nagy Imre úton Győrben

A Vasvári Pál utca és a Szauter utca közötti szakaszon fejlesztené tovább a városi kerékpáros hálózatot a helyi önkormányzat.