Hende Csaba megint a legégetőbbet lobbizta ki: 1 milliárd forintot kapunk a kormánytól a Megyeháza felújítására

Farkas Bazsi 2020-07-30 14:33:00
Felkészülhet a Gothard-kastély, a Savaria Családi Fürdő és az elkerülő hiányzó szakasza?

Kétéves az Ugytudjuk.hu, hogy megajándékozhassunk, olvasd el figyelmesen a cikket! 

A szombathelyi Berzsenyi téren álló Megyeháza - épített örökségünk ékköve - felújítására 1 milliárd 100 millió forintot biztosít idén a Kormány. Köszönjük! - posztolt egyet a minap Hende Csaba Szombathely fideszes országgyűlési képviselője.

Tényleg köszönhetünk a kormánynak, hiszen a sajátját ossztja. Jah, mégsem. Hanem az általunk befizetett adóforintokat költi megint el, egy látványberuházásra. 

1 milliárd 100 millió forintot fordítanak a Megyeháza tatarozására? Modernizációjára? Külső festésére? Minden esetre az biztos, hogy ezt a pénzt az épület kapja meg.

Hende Csaba lobbierejét jól ismerjük. Csupán azt nem értem, hogy hogyan nem sikerült még pénzt szerezni a:

Na de pánikra semmi ok, Hende 2022-re ígérte, hogy ezek mind sorra kerülnek. 

Hende Csaba

Modern város épül A Modern Városok Program keretében Szombathelyen és környékén 80-90 milliárd forintnyi fejlesztés valósul meg 2022-ig. Többek között megépül a nyugati elkerülőút, így teljessé...


Addig pedig nézegethetjük a szépen rendbe rakott Megyeházát, aminek legfelső ablakából a jegyző integet majd teamjének.

Valami oda nem illőt olvastál a cikkben? Ez csakis EZÉRT lehetett.

Címlapfotó: Hende Csaba Facebook-oldala

Szólj hozzá!

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.