Stollár Fanny párosban megnyerte a guadalajarai tenisztornát

Farkas Bazsi 2019-03-17 12:40:00

Stollár Fanny és az amerikai Maria Sanchez megnyerte a guadalajarai 125 ezer dollár (35 millió forint) összdíjazású női tenisztorna párosversenyét.

A 20 éves Stollár és partnere a szombati döntőben egy szoros és sima játszmában, 75 perc alatt győzte le a svéd Cornelia Emily Lister és a cseh Renata Voracova kettősét.

A juniorként wimbledoni páros bajnok Stollár negyedszer jutott WTA-tornán páros döntőbe, s ezekből kétszer ünnepelhetett. Első diadalát tavaly a spanyol Georgina Garcia Perez oldalán aratta Budapesten, ám idén februárban a brit Heather Watsonnal kikapott a fináléban a BOK Csarnokban, így nem tudta megvédeni címét.

A magyar teniszező várhatóan kilenc helyet javítva a 80. lesz hétfőtől a páros világranglistán. Stollár a jövő héten Miamiban versenyez, s egyénben a selejtezőben kezd.    

Stollár Fanny, Maria Sánchez (magyar, amerikai)-Cornelia Emily Lister, Renata Voracová (svéd, cseh) 7:5, 6:1
női páros, döntő
 

Szólj hozzá!

Már nem Kondora Bálint a Vas Megyei Turizmus Szövetség elnöke

Június 15-én jegyezte be a bíróság a változást.

Határérték alá csökkent az azbeszt kiporzás a szombathelyi Oladi Plató közelében

Négy helyen végzett mérést az önkormányzat: a Síp utcában két helyen a Sáfrány és a Márton Áron utcában. A kormány a héten dönthet az azbeszt-helyzet kezeléséről.

Útlezárásokkal jön Szombathelyre a hétvégén a Spartan Race

A belváros, a Kárpáti Kelemen utca környéke és a Dolgozók útja is érintett.

Indul a szombathelyi ebösszírás

Azok is kötelesek ismét bejelenteni kutyájukat, akik ezt már korábban megtették.

Lefejezték a MÁV vezetőségét

Az új Igazgatóság kinevezéséről a Közlekedési és Beruházási Minisztérium fog intézkedni.

Az építőipari szerszámok jelentősége és választása

Az építőipar mindig is az emberiség egyik fő alappillére volt. Az új technológiák és módszerek mellett vannak dolgok, amelyek változatlanul fontos szerepet töltenek be.

Az eredeti költségvetés egyharmadából lesz lebonyolítva az augusztus 20-i rendezvénysorozat

A költségcsökkentés nem érinti az ünnep méltóságát, a résztvevők biztonságát, valamint a kiemelt családi, kulturális, zenei és esti látványelemek megfelelő színvonalú megvalósítását.

Gulyás Gergely lemond Fidesz frakcióvezetői posztjáról

A Fidesz és a KDNP bojkottálja az Országgyűlés hétfői ülését.

Emberrablás Győrben

Tartozás miatt tartott fogva egy férfit négy másik.

Volt válogatott sportolóra kér súlyosabb büntetést a győri ügyészség

Elsőfokon a Szombathelyi Törvényszék a vádlottat életveszélyt okozó testi sértés bűntette miatt 2 év börtönbüntetésre és 2 év közügyektől eltiltásra ítélte.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 2. rész

A közművelődésről szóló cikksorozat második része azt vizsgálja, hogy a művelődési házak jövője nemcsak az épületek felújításán, hanem a helyi közösségi szerepük újragondolásán is múlik.