Orbán idén is a dalmát tengerparton nyaralt?

Bazsó Bálint 2020-08-24 14:11:00
Több Balaton, kevesebb Adria - szólt a reklámkampány a kormány részéről, majd mind lezúztak a tengerpartra.

Egy horvát napilap szerint Orbán nem tartotta be a „kevesebb Adriát” a maga vonatkozásában, mert egy heti 2500-3000 euróért bérelhető vitorláson töltötte a nyaralását a dalmát tengerparton - írja a Jutarnji List cikke alapján az Azonnali.hu.

Emlékeztetnek: a magyar miniszterelnök július elején még azt kérte honfitársaitól, hogy idén a „több Balaton, kevesebb Adria” szlogen határozza meg a nyaralást, a horvát napilap azt kifogásolja, hogy maga Orbán az Adriát választotta nyaralása helyszínéül.

Fotó: Fotó: Jutarnji List

Bár az nem derült ki, hogy mi a horvát lap forrása, azt állítják, hogy a magyar miniszterelnököt többen látták idén is Horvátországban, a dalmáciai Hvar szigetén, amint a szigeten, illetve annak közelében egy vitorláson tölti idei nyaralását. A lap úgy tudja: egy Hansa-575 típusú, már 2500 euróért egy hétre kibérelhető vitorláson nyaralt Orbán a barátaival a horvát tengerparton.

Havasi Bertalan, Orbán sajtófőnöke az Azonnalinak nem kommentálta a Jutarnji List értesülését, csak annyit közölt, hogy „Orbán Viktor magánprogramjairól” nem adnak tájékoztatást.

Mint ismert, Szijjártó Péter külügyminisztert nemrég egy, a magyar közbeszerzéseken állandó favoritnak számító vállalkozó, Szíjj László hajóján fotózták le. 

Több Adria, kevesebb Balaton?

Több mint tíz évvel ezelőtt két fiatal politikus hatalmas lendülettel ostorozta a kormányon lévő szocialista-szabaddemokrata politikusok fényűző életvitelét. A "luxubaloldal és a limuzinszocialisták" már több mint tíz év a múlté, a két fiatal politikus viszont ma már aligha írna közleményt és tartana sajtótájékoztatót luxuskérdésben.

Szólj hozzá!

Korpásodás és száraz fejbőr: mi a különbség?

Valószínűleg már találkoztál azzal a kellemetlen helyzettel, amikor a vállaidon fehér pelyhek tűnnek fel, miközben viszket a fejbőröd.

Biológiai szúnyoglárva-gyérítés lesz július 10-én pénteken Győrben és Gönyűn

A szakemberek arra kérik a lakosságot, hogy a kertekben is számolják fel a pangó vizeket, mert ezek ideális szúnyogtenyésző helyek.

Kövesse tárlatvezetéssel a kínai agyagkatonák titkait - nyáron is izgalmas programokkal vár a Rómer Múzeum Győrben

Nyitott tárlatvezetések, különleges kiállítások és állandó tárlatok közül válogathatnak a kultúra kedvelői.

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 1. rész

A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.

Már a KDNP-nek is kellemetlen a Fidesz

2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.

Orbán Viktor kiállt Szakács István mellett

A Védvonal biztosítja az influenszer a jogi védelmét.

Kiderült milyen vendéglátó lesz a szombathelyi Pannónia Házban

A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.