Megvan a Fradi új edzője

BZ 2018-08-22 10:11:00
Hamar megtalálták Thomas Doll utódját.

Szerhij Rebrov lesz az FTC új vezetőedzője.

Tegnap robbant a hír, elváltak Thomas Doll és a Fradi útjai. Tudni lehetett, hogy már ma komoly bejelentést tesz a zöld-fehér klub.

A ma bejelentett Szerhij Rebrov korábban játékosként megfordult a Sahtar Donyeck, a Dinamo Kijev, később a Tottenham, a West Ham, majd a Rubin Kazany csapatánál is.

Rebrov máig az ukrán bajnokság történetének legeredményesebb játékosa 123 góllal. Hazája nemzeti csapatában 75 alkalommal lépett pályára, és 15 gólt szerzett, köztük Ukrajna történetének első vb-selejtezős gólját Észak-Írország ellen. A támadó tagja volt Ukrajna eddigi egyetlen vb-csapatának: 2006-ban egy góllal járult hozzá a negyeddöntős szerepléshez.
 

Edzőként korábbi klubjával, a Dinamo Kijevvel veretlenül nyert bajnokságot, az Európa Ligában a legjobb nyolc között végeztek. Bajnoki címüket megvédve a Bajnokok Ligájában a legjobb tizenhat közé jutottak.

Rebrovot ma a világ legjobb ötven edzője közt tartják számon.

Szólj hozzá!

Országos képregény alkotói pályázatot hirdet a szombathelyi könyvtár

Az idei CONnathely-Savaria képregényfesztivál nulladik napján nyitják meg az alkotásokból készült kiállítást.

Együttműködési megállapodás született a Király SE és az Eötvös Loránd Tudományegyetem között

A megállapodás értelmében a felek közösen dolgoznak tovább a sportszakos, kiemelten a labdarúgó edzőképzésben résztvevő hallgatók szakmai fejlődésének érdekében.

Hétfőn engedték szabadon a Kaposváron balhézó körmendi szurkolókat

Csoportosan elkövetett garázdaság elkövetésének megalapozott gyanúja miatt kell felelniük.

30 alapvető élelmiszerre vet ki árrésstoppot a magyar kormány

Itt az újabb csodafegyver az inflációval szemben.

Válaszokat ígér a győri költségvetéssel kapcsolatban a polgármester

A nagy nehezen kicsikart költségvetési konszenzussal kapcsolatban kapnak lehetőséget a város polgárai: lakossági fórumon kérdezhetik Pintér Bencét mire mennyi pénz jut idén.

Panaszkodnak a körmendi Városgondnokság dolgozói, nehezen élnek meg a bérükből

Most azt vizsgálja az önkormányzat, hogy adhat-e kedvezményt az önkormányzati bérlakások bérleti díjából.

1 milliárd 259 millió forintért újítják fel az MCC szombathelyi épületét

Januárban jelentették be, hogy megújul a Takáts-ház.

Letartóztattak egy álrendőrt

Egy balesetnél bírságolt a kamuzsaru.

Kisbajcson járt Orbán Viktor

Aztán Nagybajcson betűtészta levest evett, és találkozott Simon Róbert Balázzsal, a térség országgyűlési képviselőjével.

Újabb tárolófeltörőket fogtak a győri rendőrök

A győri nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki a két 28 éves férfit.

Jobb feltételekkel rollerezhetnek a győriek

A városban évek óta elektromos rollereket üzemeltető céggel sikerült optimalizálni a szerződést a városvezetésnek.

A Falco nyerte a Magyar Kupát

A Körmend az ezüstérmes. 

Férfi kosárlabda Magyar Kupa - Harmadik aranyára hajt Kaposváron a Falco

A Falco legutóbb 2023-ban, a fővárosi Tüskecsarnokban ünnepelhetett kupadiadalt, majd tavaly meglepetésre kikapott a négy között a Szegedtől a BOK Csarnokban, és végül be kellett érnie a bronzéremmel.

Fedezd fel a 125 éves győri Városházát!

Különleges programokkal várják az érdeklődőket.

Nullázta a kormány a Szombathelynek szánt "Zöldebb Európa" pénzeket

Győrben a fenntartható energiahatékonyság forrását csökkentették a legfrissebb döntésekkel.