Megsemmisítette ellenfelét a Crushers

Vágvölgyi Bálint 2019-04-28 19:12:00
Elképesztő különbséggel győztek a szombathelyi amerikai focisok Dunakeszin.

A Szombathely Crushers divízió I-es csapata szombaton Dunakeszire, a Budepest Eagles csapatához utazott. A mérkőzést a Crushers veretlenül, az Eagles nyeretlenül várta - ez tegnap sem változott. A szombathelyi srácok szinte brutális győzelmet arattak, a végeredmény 62-0 lett.

Tegnap hamar sikerült pontokat tenni a táblára. A védelem remekül játszott, mindenki tette a dolgát, egységként működtek. Sokszor jó pozícióba hoztak minket támadókat vagy épp ők tettek pontot a táblára picsix (elkapott labda az ellenféltől, amivel vissza futottak touchdownra, 6pont) vagy safety (az ellenfelet a célterületen belül szerelik le a labdával, 2pont) formájában. A támadóknál a futások nagyon jól mentek, a passzok most annyira nem feküdtek. Nem voltunk ott annyira fejben egységként a pályán, mint a védelem. Sokat hibáztunk, hagytuk, hogy az érzelmeink uralják a meccset. Szerencsére a második félidőre lecsillapodott mindenki és kezdtünk újra egyként mozogni. Trevin nagyot játszott. Futott 3 TD-t, volt egy visszahordott TD-je is, valamint 2 extra pontot is értékesített. A védelemből mindenkit ki tudok emelni, mindenki nagyon jól játszott. Köszönjük a szurkolóknak, akik ismét szép számban elkísértek minket és buzdítottak a pálya szélén. Haladunk tovább az úton. Meccsről meccsre megyünk tovább. Goooo CRUSHERS! - értékelte a találkozót Tatár István csapatkapitány.

Budapest Eagles - Szombathely Crushers 0-62 (0-15, 0-12, 0-28, 0-7)

A jövő hétvégén Crushers-meccs nélkül maradunk. Legközelebb két hét múlva, május 12-én Tatabánya Mustangs csapatához utazik a szombathelyiek divízió II-es csapata.

Szólj hozzá!

Jótékonysági ételfőzés lesz pénteken a Győri Városháza előtt

Lelkes civilek főznek rászorulóknak, az ételosztás délelőtt zajlik a belvárosban.

December 20-án lezárul a sárga kukák kiosztása a GYHG térségében

A vidéki településeken befejeződik az otthoni csomagolóanyag-gyűjtéshez szükséges edények átadása.

Megvannak Kolossváry Balázs utódai a Győr Plusznál

Egyszerre ketten kellenek, hogy betöltsék a volt vezérigazgató hagyta űrt.

Édeshármas: hogyan válasszunk harmadik szereplőt?

Az édeshármas lehetősége felizzíthatja a mindennapok szürkeségét, és sokak fantáziáját megmozgatja. De hogyan is döntsük el, hogy ki legyen a harmadik személy?

Feltörték a szombathelyi adventi vásár egyik bódéját

Sonkát és pénzt lopott a betörő. Elkapták.

V.Németh Zsolt szerint a TISZA jelölte csúfosan kikapott a nagykőrösi időközi választáson, pedig a párt nem is indított jelöltet

A világraszóló Fidesz győzelemmel megszerzett 371 szavazat a testület egyetlen mandátumát jelenti.

Nőtt a Tisza előnye, megtorpant a Fidesz

A 21 Kutatóközpont mérése szerint decemberre visszaállt a nyári állapot: a Tisza vezet, a kormánypárt viszont nem tudott előrelépni.

A hordozható energiaforrások új korszaka

Valószínűleg mindannyiunkkal előfordult már, hogy egy hosszabb szabadtéri tevékenység vagy akár otthoni áramszünet közepette akadt meg az élet, mert nem állt rendelkezésre elegendő energia.

16 millió forint gyűlt össze a győri Bagolyvár karácsonyfája alá

Példás összefogással újulhat meg az otthon sivár udvara. 

Világátlag felett nőtt a magyar szabadalmi aktivitás

A friss nemzetközi adatok szerint egyre több hazai vállalkozás lát értéket a szellemi tulajdon védelmében.

Napelemes kiserőművel gazdagodott a győri jégkorong klub

A beruházás a klub fenntartható működését és gazdasági stabilitását erősíti.

Színes karácsony Győrben – több száz gyerekrajz érkezett az adventi pályázatra

Három korosztályban összesen több mint 370 alkotás született, a legjobbak díjat, a közönségkedvencek élményt nyertek.

Pintér Bence szerint „Győr nem fideszes fellegvár”  

A polgármester kifejezetten örülne egy időközi választásnak. 

Ismert kézilabdázó nőket zaklatott egy férfi Győrben

A két sértett el is költözött a vádlott miatt, de az új címen is megtalálta őket.  

84 millió forintért tervezik meg a 87-es főút Kám-Szombathely-Kőszeg közötti egy szakaszának felújítását

Felújítják a 86-ost a Rédics-Szombathely-Mosonmagyaróvár útvonalon, valamint Csepreg és Szombathely között is új aszfaltot kap a közút. Több vasi útszakasz is érintett.