Ittasan ült volán mögé, 1 év 3 hónapra eltiltották a vezetéstől Halmosi Pétert

ugytudjuk.hu 2019-03-06 16:03:00
Emellett pénzbüntetést is kapott.

350.000 Ft pénzbüntetésre és 1 év 3 hónap B kategóriájú járművezetéstől eltiltásra ítélte a bíróság Halmosi Pétert, az eltiltás tartamába beszámítják  a 2018. szeptember 2-tól eltelt időt - tudta meg a Szombathelyi Törvényszéktől a nyugat.hu.

Nálunk, az Ugytudjuk.hu-n olvashattak először arról, hogy 2018. szeptember 2-án ittas vezetésen kaphatták Halmosi Pétert, a Haladás akkori csapatkapitányát.

Még szeptemberben kerestük a labdarúgót, ám Halmosi akkor tagadta, hogy ittasan vezetett volna.

Próbáltuk az esetet tisztázni a Szombathelyi Haladás ügyvezetőjével, Tóth Miklóssal, aki akkor azt mondta, hogy ha történt is ilyen, akkor az Halmositól kell megkérdeznünk, nem kapott erről tájékoztatást.

Másnap jobban utánajártunk a dolognak, mint kiderült, hetek óta nem látták vezetni Halmosit, akinek a luxusautóját egy barátja vezette akkoriban.

Halmosit egyébként néhány hete kitették a Haladás első keretéből, mivel az egyik edzésen csapattársa testi épségét veszélyeztette.

Most is kerestük Halmost, hogy reagáljon a Törvényszék ítéletére, de a telefont egyelőre nem vette fel.

Szólj hozzá!

Tovább szárnyal az OTP - sikeres harmadik negyedévet zártak

Bencsik László szerint a bankcsoport idei menetelése folytatódhat, és 2026-ban is erős növekedés várható.

A Szovjetunió felbomlása címmel tartanak előadást az Esterházy-palotában

A  Múzeumi Találkozások sorozatának következő vendége Kolontári Attila történész lesz.

Focicsapatot vegyenek! Székesfehérvár önkormányzata kiírta a pályázatot a Videoton FC értékesítésére

Csak azok jelentkezzenek, akik 5 éven keresztül legalább egymilliárd forintot tesznek a csapatba.

Magyar–amerikai nukleáris megállapodás született Washingtonban

Szijjártó Péter és Marco Rubio új nukleáris együttműködést írtak alá – amerikai fűtőelemek érkezhetnek Paksra, és modern tárolási technológiát is vásárol Magyarország.

Korrupciós bűncselekmény elkövetése miatt letöltendő börtönbüntetésre ítélt a bíróság a Központi Nyomozó Főügyészség egykori ügyészét

Jogtalan előnyért cserébe egyes büntetőeljárásokról információkat szolgáltatott különböző személyek részére.

Bringalámpát, libát és jó zenét ígérnek a hétvégi győri programok

A Márton-nap közeledtével libás menük, koncertek, színházi előadások és még egy Halloween utódiszkó is várja az érdeklődőket.

Csalót fogtak el a rendőrök Vasban

Pénzt és ékszereket csalt ki egy idős nőtől.

27 méter magas óriáskerék lesz az idei szombathelyi adventi vásár dísze

Fradi-kamion, Magashegyi Underground, Caramel, Brand Nyúl, és Vastagh Csaba is emeli majd az advent fényét.

A szombathelyi majálison verekedőket ítélete el a bíróság

4 fiatal felnőttnek kellett felelnie garázdaságért.

Minőségi alkoholos italok – Neked mi a kedvenced?

Az alkoholos italok fogyasztása évezredek óta kíséri végig civilizációnk fejlődését.

Marihuána termesztővel szemben emeltek vádat a vasi ügyészek

Felfüggesztett szabadságvesztéssel büntetnék.

Magyar Péter elfogadta Pintér Bence vitára való meghívását

Már csak Orbán Viktornak kellene nyilatkoznia a témában.

Magyar Péter: „a rettegő hatalom minden erkölcsi és jogi határt átlépett”

A Tisza Párt elnöke szerint a kormány és külföldi hálózatok állnak a szimpatizánsok adatainak ellopása mögött.

Elindult az őszi faültetési szezon Győrben

Megérkeztek az első facsemeték a Győr-Szol Zrt. telephelyére.