Délelőtt a fizetését, délután a titkárnőjét is elvették az ellenézékivé lett szombathelyi alpolgármestertől

Farkas Bazsi 2019-03-07 07:05:00
Lassan semmi sem maradt Molnár Miklósnál amitől meg tudják fosztani.

Január 8. óta szövetségből ellenség lett Szombathelyen Molnár Miklós (Pro Savaria) alpolgármesterből. Molnár az ellenzékkel szavazott azon a rendkívüli közgyűlésen, amint a baloldal hívott össze a rabszolgatörvény ellehetetlenítése miatt. Bár igaz az alpolgármester akkor nem a napirendet szavazta meg, csupán azt, hogy a javaslatot napirendre vegye a testület, így azt tárgyalása. 

Árulózással kezdődött, alpolgármesteri jogkörök visszavonásával folytatódott, majd legutóbb Molnár alpolgármesteri fizetését is megvonta a polgármester Puskás Tivadar. Így a továbbra is posztján lévő, de jogkörökkel nem rendelkező alpolgármester bruttó 950 ezer helyett, bruttó 200 ezer forinttal, plusz költségtérítéssel kénytelen beérni.

A szerda délelőtti fizetéscsökkentést, délután újabb intézkedés követte. A polgármester ugyanis áthelyezte Molnár titkárnőjét egy másik posztra, így Molnárnak most már közvetlen munkatársa sincsen.

Tényleg nem sok minden maradt, amit még el lehet venni, meg lehet vonni, csökkenteni lehet Molnárnál, bár amennyire tudjuk a külön irodája és a parkolóhelye a nemrég 23 millió forintból felújított fedett polgármesteri parkolóban még megvan. Nem tippet akartunk adni. 
 

Szólj hozzá!

Közös kiáltványt adtak ki magyar polgármesterek

Nemény András, Szombathely első embere is az aláírók között van.

Meghalt Chuck Norris

Az akciósztár 86 éves volt.

E-mailben hívott meg Rákay Philip - hétfőn Budapesten gyűlnek össze a patrióták

Nagygyűlést és egész napos programsorozatot hirdettek a Millenáris Parkba, Orbán Viktor és európai szövetségesei is felszólalnak.

Ma végre beköszönt a csillagászati tavasz

Délután háromnegyed négykor köszönt be a nap-éj egyenlőség.

Íme a legjobb győri programok az előttünk álló hétvégére

Tavaszköszöntő, darts bajnokság, jóga szeánsz, rengeteg koncert és még számolatlan kiváló program vár mindenkit. 

A Republikon Intézet szerint a közmédia finoman szólva sem felel meg a kiegyensúlyozottság követelményeinek

Több mint 300 híradót elemeztek, és súlyos aránytalanságokat találtak az M1 műsoraiban.

Narancsos édes nedű, és visszafogott IPA a Dreher legújabb alkotása

Leteszteltük az egyik legnagyobb magyarországi nagyüzemi sörfőzde két új termékét. 

Kósa Roland: elkészültek a Napóleon-ház felújítási tervei Győrben

A kivitelezésre készen áll a város, de a teljes megújuláshoz még forrást kell találni.

A DK kecskeméti jelöltje visszalépett, erre a párt kizárta őt a soraiból

A Demokratikus Koalíció tiszás háttér zsarolásról beszél, szerintük Kopping Rita a pénzt és a pozíciót választotta a képviselőjelöltség helyett.

Ittasan állt az elektromos rollerre egy szombathelyi férfi

Ittas állapotban elkövetett járművezetés vétsége és garázdaság vétsége miatt emeltek vádat vele szemben.

20 millió forintos pályázatot hirdet Győr a művészeti csoportoknak

Április 20-ig jelentkezhetnek az alkotóközösségek támogatásért.

Az ételcsomagolás szerepe a vendéglátásban

Gondoltál már arra, mennyire fontos a csomagolás minősége, amikor egy éttermet választasz? Lehet, hogy eddig nem tűnt fel, de egy jól megválasztott csomagolóanyag nagyban befolyásolhatja egy vendéglátóhely megítélését.

Kiváló programokat ajánlunk erre a hétvégére is a győri régióban

Lesz kutyasuli, Jóbarátok kvíz bajnokság, egy csomó koncert, és rengeteg minden más. 

Magyar Péter szerint Orbán Viktor belesodorhatja hazánkat az iráni háborúba

A Kormányinfón elhangzó Gulyás Gergely válaszból vonta le a következtetést.

434 millió forintos kiadással tervezi a Haladás a 2026/2027-es bajnoki szezonját

A következő idényben a bajnokság megnyerése, és az NB II-be való feljutás a cél.

Március 27-én nyit Szombathelyen a húsvéti vásár

Lesz kalandpark is, amit a a tavaszi szünet végéig látogathatnak majd a gyerekek.

Elkészült a szombathelyi vasútállomásépület felújítása

A felújítási-karbantartási munkákkal tizenkét hónap alatt végeztek. 250 millió forintot költöttek el.

Kölcsönadott szerszámok miatt önbíráskodott egy ivánci férfi

Csontozókéssel próbálta meg visszaszerezni a holmiját.