Segíts te is a lelkes civileknek lebontani a szombathelyi buszmegállót!

Fehér Buda 2019-07-23 12:01:00
Appot csinált a Kutyapárt: mi reggel óta ezen függünk, de csak nem érünk el a végére.

A szombathelyi buszvárógate csak nem akar véget érni, a Magyar Kétfarkú Kutya Párt most éppen egy mobiljáték formájában dolgozta fel a történteket.

Az MKKP szombathelyi buszvárójára még június közepe felé figyelt fel az egész ország sajtója, amikor kiderült, hogy valakik az éj leple alatt kicsavarozták, majd elvitték a buszmegállót. A váró még egy éves sem volt, tavaly ősszel húzták fel szombathelyi KRESZ-Parkhoz közel.

Nem sokkal azután, hogy eltűnt a színes épület, Sátory Károly, az érintett körzet fideszes képviselője egy blogposztban köszönte meg az ismeretleneknek, hogy megrongálták a buszmegállót. A képviselő arra valószínűleg nem számított, hogy a posztot az országos médiai is felkapja majd, és alig néhány óra alatt több száz negatív hozzászólás érkezik a Facebook-oldalára. Sátory nem tudott mit kezdeni ennyi kommenttel, inkább letörölte az oldalát. A történet végül azzal ért véget, hogy az Éljen Szombathely! és a szombathelyi MKKP passzivistái visszaállították a beállót.

Most pedig megérkezett a váróbontás játék formája is, amit itt tölthettek le Androidra:

BusOut - Apps on Google Play

Szombathelyen a kutyapártos passzivisták a lakók nyugalmának megzavarására alkalmas buszmegállót építettek. Segíts a lelkes civileknek elbontani a megállót!

Én már reggel óta próbálom végigvinni a játékot, de csak kifog rajtam. Már csak azért is le akarom bontani a buszváró összes kockáját, mert állítólag utána a játék Sátory módjára megköszöni a játékosok hősies cselekedeteit. Nektek sikerül?

Szólj hozzá!

Kapitány István - hazahozzuk a magyaroknak járó 8000 milliárd forintot

A giga beruházásokat a magyar érdekeknek megfelelően fogják felülvizsgálni. 

Fix traffipaxokat sürget a Fidesz-KDNP Győrben a múlt heti tragikus baleset után

Antal Imre szerint ideológiai viták helyett közös fellépésre van szükség, a sebességtúllépés megfékezése nem lehet pénzkérdés.

Fűtés és hűtés hatékonysága: kötelező energetikai ellenőrzések 

Az energiafogyasztás optimalizálása kulcsfontosságú a modern intézmények számára. Ehhez kapcsolódóan a 70 kW feletti teljesítményű fűtési és hűtési rendszerek esetében kötelezővé vált az energetikai felülvizsgálat elvégzése.

Elérhetővé váltak az online rezsistop nyilatkozatok az MVM-nél

Az egyszeri, 30 százalékos mennyiségi kedvezmény igényléséhez az árammal fűtőknek április végéig kell nyilatkozniuk.

Azbeszttel szennyezett az Oladi-Plató egyik utcája

Egy külső mérés mutatta ki a súlyosan egészségkárosító anyagot. Egyelőre a kezelőt hiába kerestük, nem értük el.

Éjszaka megkezdte a síkosságmentesítést a Győr-Szol Győrben

A szolgáltató a hidakon, felüljárókon és főbb útvonalakon dolgozik, de a beavatkozások ellenére is csúszós utakra kell számítani.

Elismerte bűnösségét a győri ámokfutó

Őszinte részvétét fejezte ki a családnak a sofőr, akinek négy hónapra elrendelték a bűnügyi felügyeletét.

Hőlégballonos élmény: az ég csodáinak élvezete

A hőlégballonozás olyan élményt nyújt, amely kortól függetlenül emlékezetes lehet.

Február második felében is sűrű programkínálattal vár a győri Rómer Múzeum

A mézeskalácstól Toszkánáig, a cserépkályháktól a kávéig. 

Irodát nyitott Szombathelyen a Mi Hazánk

Az Apáczai-házban működő helyiséget, Danka Lajos országgyűlési képviselőjelölt hozzájárulásából bérli a párt.

Megjelent a Fidesz-KDNP 2026-os országos listája

A lista élén Orbán Viktor, őt Semjén Zsolt követi. Kara Ákos a 67., Ágh Péter a 79. Sem Fekete Dávid, sem Szeles Szabolcs, sem Vámos Zoltán, és V.Németh Zsolt sincs a névsorban.