"Bárki tette, köszönjük!" - Sátory Károly fideszes képviselő délelőtt a Facebook-oldalán így reagált arra, hogy keddre virradó éjjel ismeretlenek elbontották a Szent Flórián körúton emelt fedett buszvárót.
Amikor erről beszámoltunk, a körzet képviselőjének Facebook-oldalán mindössze egy (1!!!) darab lájk volt. Cikkünk megjelenése óta ez a szám felment kilencre, a buszmegállós posztja alá viszont elképesztő kommentcunami érkezett pár óra alatt. Amikor ezeket a sorokat írom, már bőven 400 hozzászólás fölött tartanak a felháborodott kommentelők.

Délelőtti cikkünk megjelenése előtt még csak egy lájk volt Sátory oldalán
A teljesség igény nélkül, íme egy rövid válogatás a hozzászólásokból:


















Nemény András társelnöknek választották. Pintér Bence pedig jelezte, Győr felfüggeszti tagságát a fideszes elnök megválaszása miatt.
Több helyszínen is különleges időszaki és állandó tárlatokkal készünekl a nyári hónapokra.
Nagyrészt TAO támogatásból fedezik a költségeket, de a SZOVA is beszáll 30 millió forinttal.
Az alföldi borászok szerint az egyre gyakoribb aszály és új kártevők már most átírják a szőlőtermesztés szabályait.
A párt szerint a hivatal nem a szuverenitást védte, hanem politikai nyomásgyakorlásra szolgált.
Ötfős középiskolás csapatok mérik össze erejüket a Bem téren, miközben a verseny a nemzet hősei előtt is tiszteleg.
Gazdasági, kulturális és oktatási fúziókról egyeztetett a városvezetés Japán magyarországi nagykövetével.
Strompová Viktória parlamentbe kerülésével üresedett meg a 4-es számú egyéni választókerület képviselői széke.
A 625 millió forintos uniós támogatásból megvalósuló beruházás a park teljes zöldfelületi rekonstrukcióját célozza.
Minden megtett kilométer a települések közös eredményét gyarapítja.
Kalcium-kloriddal kezelik a fertőzött területeket.
Új napvitorlák, rendezett partszakasz, készülő betonlépcső és hamarosan új szolgáltatások is érkeznek a város népszerű szabadstrandjára.
A tegnapi plenáris ülés előtt nevezték ki.
2026-os programjaira várja jelentkezőit és közreműködőit a vas-hegy / eisenberg kezdeményezés.
A médiacég 2025-ben valójában 93 főt foglalkoztatott.
A korán felismert vastúlterhelődés jól kezelhető, mégis sokan élnek úgy a betegséggel, hogy nem is tudnak róla.
Megint várja a családokat a Bisinger sétány különleges vízi játszóparkja.
