Ahogy korábban már megírtuk, keddre virradó éjjel ismeretlenek lerombolták a Kétfarkú Kutya Párt buszmegállóját a Szent Flórián körúton, és KRESZ-park kölcsönző épülete mögé rejtették. Időközben a körzet fideszes képviselője, Sátory Károly is reagált a vandalizmusra. Mondjuk lehet, hogy utólag már bánja, hiszen elképesztő méretű népharag zúdult a Facebook-oldalára.
Délután hat óra környékén aztán megjelentek a Kutyapárt passzivistái, néhány együttérző környéken lakóval és az Éljen Szombathely tagjaival összefogva visszavitték a helyére, és lecsavarozták a buszvárót.






Hímestojás kiállítás, locsolóvers-mondó verseny, tojásfa díszítés és megannyi móka.
Mindenkit nyugalomra int a polgármester!
Vádemeléssel díjazta a pofozkodást a szombathelyi ügyészség.
Gondoltál már arra, hogy mennyire fontos lehet a megfelelő WC kiválasztása a fürdőszobád összképében?
Április 9-ig jelentkezhetnek a sportszervezetek, külön forrás jut a fogyatékkal élő sportolók támogatására is.
100 ezer volt darabja, de a vevők hoppon maradtak.
Vagy csak vízionált. Minden esetre Kampelné Kozlovszki Marianna szerint a gender veszélyes.
14 és fél milliárd forintból bővíti gyáregységét az Egis.
Civil kezdeményezés keretében várják az érdeklődőket a Rómer Házba.
A 2026-os költségvetés egyik legfontosabb eleme a rászorulók segítése.
Szijjártó Péter videóban háborodott fel az állítólagos lehallgatásán, ugyanakkor nem cáfolta, hogy szivárogtatott volna az oroszoknak.
Elutasították a fideszes önkormányzati képviselő beadványát.
Igaz a vállalat termelése 2020 óta mérlegében karbonsemleges.
Ahogy elérkezik az idő egy újabb izgalmas utazás megkezdéséhez, sokaknak megoldandó feladattá válik az autó elhelyezése a reptér közelében.
A polgármester a Kossuth utca történetén és egy emigrált család sorsán keresztül mutatta meg, mit veszített a város.
Zavarta az ugatás.
Majd pénz kért azért, hogy a felvételeket törölje.
