Vezetői engedély nélkül közlekedő férfit szűrtek ki a forgalomból a szombathelyi rendőrök

Csarnó Ákos 2022-09-14 09:44:07
Őrizetbe is vették.

A járőrök Szombathelyen, a Mátyás Király utcában igazoltattak egy járművezetőt. Megállapították, hogy a sofőr nem rendelkezik vezetői engedéllyel, ezért a 60 éves férfit előállították és vele szemben – őrizetbe vétele mellett – engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt eljárást indítottak.

A Vas Megyei Rendőr-főkapitányságra az elmúlt napban egy, súlyos sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről érkezett bejelentés. A rendőrök kettő, anyagi kárral végződött közlekedési baleset helyszínén is intézkedtek.

Személyi sérüléssel járó közlekedési balesetnél is helyszíneltek a rendőrök szeptember 13-án, a délelőtti órákban, Szombathelyen. Egy helyi biciklis a Magyar László utcában közlekedett a kerékpárúton a Brutscher József utca irányából, amikor haladása során összeütközött egy, a Petőfi Sándor utca felől érkező gépkocsival. A balesetben az elsődleges orvosi vélemény szerint a kerékpáros súlyosan megsérült. Az eset körülményeit a Szombathelyi Rendőrkapitányság szabálysértési eljárás keretében vizsgálja.

Szólj hozzá!

Hullik a márvány a homlokzatról, körbe kell kordonozni a győri színházat

Pintér Bence polgármester szerint mostohagyerek volt eddig az épület.

Saját autó nélkül fejezte be politikai karrierjét Hende Csaba

Viszont szombathelyi, budapesti, és balatoni ingatlannal is büszkélkedhet.

Felülvizsgálják a szombathelyi Bartók Béla körúti hidat

Ráfér az átvizsgálás az 1969-ben épült hídra.

Egy 5 éves óvodást fenyegetett meg egy férfi Körmenden

Azt mondta neki, hogy a családjával együtt fellógatja.

A 41.Vasi Vasember triatlonversenyt rendezik szombaton Szombathelyen

59 váltó és 414 egyéni induló áll rajthoz.

Letartóztatásba került a szombathelyi Paragvári utcai késelő

„Gyere ki! Megöllek!”, „Megölök mindenkit!” - ezt kiabálta a támadó.

További félmilliárdos csontvázak esnek ki a győri önkormányzati cégek szekrényeiből

A Győr+ mínusz 210 milliója mellett, a Győr Projekt 600 millió forintos adósságot halmozott fel, míg a Győr-Szol napok alatt 600 millió forintos mínuszba tette a folyószámla-hitelkeretét.

Bezár a répcelaki sajtgyár

A vállalat azt ígéri, nem kell búcsúznunk a Medve sajttól.

40-es sebességkorlátozást vezettek be a szombathelyi Öntő utcában

Megtiltották a parkolást a Váci Mihály utca egy szakaszán, és egyirányúsították a Garai János utcát.