Perl: a legjobb 16 között játszani jutalom, de ez nem azt jelenti, hogy ne tennénk meg mindent a továbbjutásért

Vágvölgyi Bálint 2021-12-23 18:00:19
A Falco válogatott játékosa szerint nagy előny, hogy évek óta együtt van a csapat magja.

Perl Zoltán szerint a férfi kosárlabda Bajnokok Ligája legjobb 16 csapata között játszani jutalom lesz a Falco KC Szombathely számára.

A válogatott játékos csütörtökön az M1 aktuális csatornán elmondta, az előzetes célkitűzés a továbbjutás volt a csoportkörből, és nagyon komoly teljesítménynek tartja, hogy ez első helyezettként sikerült számukra. Hozzátette, minőségi ellenfeleik voltak - az olasz Nutribullet Treviso, a lett VEF Riga és a görög AEK Athén -, és számítottak arra, hogy kiegyenlített lesz a csoport, de az 5-1-es győzelmi mérlegre maximum a legvérmesebb szurkolók gondolhattak.

Óriási siker! Első helyen végzett BL-csoportjában a Falco

Kulcsfontosságú találkozóval történelmet írt a Falco KC Szombathely csapata. A Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában a VEF Riga együttese ellen 68-59-es győzelmet arattak házi pályán, ezzel pedig Milos Konakov tanítványai egyenes ágon bejutottak a sorozat legjobb 16 csapata közé - írja a BB1.hu, kosaras szakportál. Elképesztő hangulatban kezdődhetett meg a mérkőzés.

Perl úgy vélekedett, hogy a BL-ben töltött két szezonnak most lett meg az eredménye, a korábban szerzett tapasztalatokat tudták hasznosítani, illetve sokat számít, hogy évek óta együtt van a csapatuk magja, van egy rendszer, amelybe csak az újonnan érkező néhány játékost kellett beilleszteni.

A szombathelyi születésű kosaras megjegyezte, sok helyi játékos van a Falcóban, ez is plusz motivációt ad számukra.

A magyar bajnoki címvédő az L csoportban folytatja szereplését a BL-ben, ahol egy ellenfele - a litván Lietuvos Rytas - már ismert. Perl elmondta, a legjobb 16 között játszani jutalom, de ez nem azt jelenti, hogy ne tennének meg mindent a továbbjutásért. Megjegyezte, papíron nem a Falco lesz a legnagyobb esélyes, de bármi előfordulhat.

A vasiak csoportelsőségük révén legközelebb január végén lépnek pályára a BL-ben. A legjobb 16 csapatot négy négyes csoportba osztják majd be, a résztvevők márciusig oda-visszavágó alapon küzdenek meg egymással, ezután a csoportok első és második helyezettjei kerülnek a negyeddöntőbe.

Szólj hozzá!

172 millió forintot spórol a győri önkormányzat azzal, hogy a polgármester leállított három szobor-beruházást

Máshogy kívánnak emléket állítani a győri keksznek, a balettnek, és a textiliparnak.

Április közepén indul a szombathelyi húsvéti vásár

Jön Farkasházi Réka és a Tintanyúl, zenél a Koprive, és a Zabszalma.

Megkapta a Haladás VSE a kiemelt sportegyesületi státuszért szignózott 250 millió forintot

Az egyesület friss közleményében a szombathelyi önkormányzattól kér további anyagi támogatást, és átláthatóságot ígér.

Megállt a szombathelyi egykori Centrum Áruház toronyórája

Egyelőre nem tudni mi okozza a problémát.

Masszív szocialistázásba torkollt a győri MÜFE temetése a közgyűlésen

A Győri Művészeti és Fesztiválközpont agóniája kapcsán forrt fel a hangulat a Városháza Dísztermében.

Az okoszokni, ami megnyugvást hoz a családok életébe

Nem is olyan régen úgy gondoltuk, hogy a modern technológia nem léphet be a szülői élet mindennapjaiba.

Bilincsben vittek el egy rendbontót Magyar Péter körmendi látogatásáról

A rendőrök hiába kérték, nem igazolta magát a férfi.

A keresőoptimalizálás által stabilizálhatod a forgalmad

Manapság online megjelenés nélkül nem igazán tud talpon maradni egy vállalkozás. Az internetes jelenlét egyszerre hatalmas lehetőség és veszélyforrás is: ha jól csináljuk, rengeteg emberhez eljuthat a termékünk vagy szolgáltatásunk, ám egy rossz stratégiával örökké a konkurensek árnyékába szorulhatunk.

Az arc hidratálása hialuronsavval: az üde bőr titka

A bőrápolási rutinok egyik kedvelt összetevője, a hialuronsav, nemcsak a nedvességmegtartásért felelős, de a bőrt is feszesebbé teszi. Tehát miért ennyire népszerű az arcápolásban? Nem csoda, hogy sok bőrápolási termékben megtalálható ez a hatásos anyag. Derítsük ki, milyen előnyei vannak, és hogyan lehet hatékonyan alkalmazni az arcbőrön!

Vasárnap Vas megyébe érkezik Magyar Péter

Kőszeg, Sárvár, Celldömölk, Vasvár, Körmend és Szombathely az állomások között.

"Mi a fenét akar kezdeni a győri városvezetés a Városrendészettel?"

Borsi Róbert tette fel a kérdést Pintér Bencének.

Vajon miért választják a sztárok is a FUE hajbeültetést?

A hajtüsző egység kihúzása, vagyis a FUE technológia kiváló lehetőséget kínál mindazok számára, akik hajvesztéssel, kopaszsággal élik a mindennapokat. Egyre több híresség vállalja fel, hogy szembesül a problémával és erről a bulvár hírekben is olvashatunk.