Öngyújtóval mentettek életet a készenléti rendőrök

BZ 2018-09-23 08:33:00
A két rendőr lélekjelenlétén múlt a fiatal élete.

A Készenléti Rendőrség két járőre Zuglóban az Egressy út egy parkos részén egy félmeztelen fiatalembert találtak, aki épp egy fára próbálta magát felkötni - írja a police.hu.

A rendőrök megpróbálták a férfi nyaka köré tekert, cipőfűzőkből font kötelet leszedni, de nem sikerült, így a náluk lévő öngyújtó lángjával egyszerűen elégették a zsineget.

Az így kiszabadult férfit a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították.

Ha ön, vagy valaki a környezetében krízisben van, hívja a 116-111 (KÉK-VONAL) vagy a 116-123 lelki elsősegély telefonszámot. Díjmentesen hívható a nap 24 órájában, az ország egész területéről. Az Alapítvány az öngyilkosság ellen honlapján, ide kattintva további információ található.

Szólj hozzá!

Lemondott Haba Vilmos, a győri Jobbik elnöke

Facebook-oldalán jelentette be a hírt.

Weöres Sándor és Károlyi Amy beugrott egy feketére a szombathelyi Nagyszállóba

Különös alakok lepték el a bezárt hotel földszinti ablakait. Derkovits Gyula önarcképe is megjelenik.

Gyógygombák és kender: harmónia az egészség szolgálatában

Az idők folyamán a természet ajándékai mindig is fontos szerepet játszottak az egészség megőrzésében.

Megkezdődik a szombathelyi Liget utcai híd felújítása

Jövő héttől lehet forgalomkorlátozásra számítani a környéken.

200 millió forintot nyert Körmend a Rákóczi Ferenc utcai háziorvosi- és fogorvosi rendelők fejlesztésére

Az épületek új hőszigetelt ablakokat kapnak, és LED világítást szerelnek fel.

Belvárosi forgalomkorlátozást hoz magával a szombathelyi Urban pARTy

Szombaton sétáló utcává változik a Kőszegi utca.

Alig 3 millió forint nyereséggel zárta a tavalyi évet a C.P. Portál Kft.

Miközben közel félmilliárd forint volt Varga Jenő, sárvári önkormányzati képviselő cégének a bevétele.

Újra Fröccsnapok lesznek a hétvégén Győrben 

Jön a nyár legpezsgőbb hétvégéje.

Remek rajt a Gyermek OB-n Győrben 

A városban tényleg úszóbajnokok születnek.

Gépjármű-kiskereskedelemre váltott Illés Károly vállalkozása

Továbbra is veszteséget termel a szombathelyi önkormányzati képviselő Kft.-je.