Ismét megpróbálják kiadni a szombathelyi víztorony kávézóját

Bazsó Bálint 2020-10-21 18:44:00
Egyszer már sikertelenül próbálták hasznosítani.

Ahogyan arról néhány napja beszámoltunk, sikertelenül próbálták kiadni a víztoronyban kialakított kávézót.

Nem csak a szombathelyi víztorony kávézóját nem akarja kivenni senki, de a Sportkomplexum büféjére sincsen jelentkező

Pályázatot írt ki a Haladás Sportkomplexum Fejlesztő Nonprofit Kft. a létesítmény kávézójának és büféinek bérlésére. A két pályázat benyújtásának határideje 2020.08.31. volt. A kávézó bérlésére két ajánlattevő nyújtott be anyagot, míg a sportcsarnok büféire nem érkezett ajánlat - tájékoztatta szerkesztőségünket a cég.

Az AGORA által kiírt és szeptember közepén lejárt pályázat eredménytelen volt, mivel egyetlen ajánlat sem futott be a határidő lejártáig.

Akit esetleg szeretne beszállni a kávézóüzemeltetésbe, itt megtekintheti a pályázati feltételeket. A pályázat benyújtási határideje 2021. január 14.

Kisebb költségvetés - életveszélyes állapot?

Ahogyan arról már többször beszámoltunk, a tervezett milliárdos beruházás helyett, 500 millió forintból, de felújították a víztornyot. 

Nemény András polgármester Sátory Károly fideszes képviselő kérdésére szeptemberben azt mondta: Életveszélyesre sikeredett a torony felújítása. Csak a tűzoltók 30 hibát jegyeztek fel, a torony tetejére például az életük kockáztatása nélkül ki sem tudnának menni a látogatók.

Életveszélyesen lett felújítva a szombathelyi víztorony

Kívülről úgy látszik, hogy jó ideje elkészült a szombathelyi víztorony felújítása, amire egyébként 500 millió forintot az Európai Uniótól kapott a város. A munkát a Homlok Építőiprai Zrt. végezte el. Csakhogy a tornyot a mai napig nem nyitották meg a közönség előtt.

Szólj hozzá!

„Minden idők legnagyobbja” - a Fidesz már most tudja, mekkora lesz a vasárnapi Békemenet

A kormánypárti politikusok szerint a március 15-i felvonulás történelmi lesz, csak az a kérdés: honnan tudják ezt előre?

Kitüntette Gagyi Leventét a honvédelmi minisztérium

A honvédelem érdekében huzamos időn át végzett eredményes tevékenységét ismerték el.

Ismerjék meg a Győr applikációt

Új digitális kommunikációs platform indul a városban.

Leucisztikus feketerigót fotóztak Szombathelyen

Egy ritka genetikai rendellenessége van ennek a madárnak.

Szombaton kinyit a szombathelyi Kalandváros

Úgy néz ki, hogy kiváló idő fogadja a gyerekeket.

Évek óta ígérik, de még mindig nincs kész a mosonmagyaróvári tanuszoda

Nagy István agrárminiszter “sohavégetnemérős” sztorija az el nem készülő projekttel.

Több pénz jut idén a kultúrára a győri költségvetésben 

Pintér Bence szerint a 2026-os büdzsé jelentős többletforrást biztosít a város kulturális intézményeinek és programjainak.

A Széchenyi téren emlékeznek március 15-re Győrben

Kósa Roland a történelmi helyszínre hívja a győrieket, ahol egész napos családi programokkal idézik fel az 1848-as eseményeket.

Küszöbön a győri Tavaszi Fesztivál 

Március közepétől koncertek, kiállítások és családi programok várják az érdeklődőket a város több pontján.

Tavalyi áron kerülhet a tojás a húsvéti asztalra

90 és 110 forint között lesz az ára.

Benzinárstop friss - az automata kutakra nem vonatkozik a védett ár ha nincs személyes ellenőrzés a helyszínen

A kutasoknak ráadásul fel kell jegyezniük a rendszámot vagy a forgalmi vonalkódját, az adatokat pedig a NAV felé is továbbítani kell.

Nyílt napok lesznek a győri bölcsődékben és óvodákban

A város több intézménye is megnyitja kapuit a szülők és a gyerekek előtt.

Várostörténeti séták Győrben - indul a Rómer Múzeum idei programsorozata

Forradalmi történetek, költészet, művészet és vallási emlékek.

Önkormányzati pénzből újulnak meg a győri iskolák

Torna- és tantermek illetve eszközök korszerűsítésére jutott támogatás több intézményben, a tavaly sikeres program idén is folytatódik. 

Magyar Péter: „Összehangolt csalások és orosz beavatkozás nélkül nem tud győzni a Fidesz”

A TISZA elnöke a választások előtt komoly lejárató kampányra számít a kormány részéről.