Nem csak a szombathelyi víztorony kávézóját nem akarja kivenni senki, de a Sportkomplexum büféjére sincsen jelentkező 

Farkas Bazsi 2020-10-16 11:21:00
A komplexum kávézóit is, csak kevesebb, mint havi 200 ezer forintért vinnék. Annyiért azonban egyelőre nem adják ki.

Pályázatot írt ki a Haladás Sportkomplexum Fejlesztő Nonprofit Kft. a létesítmény kávézójának és büféinek bérlésére. 

A két pályázat benyújtásának határideje 2020.08.31. volt. A kávézó bérlésére két ajánlattevő nyújtott be anyagot, míg a sportcsarnok büféire nem érkezett ajánlat - tájékoztatta szerkesztőségünket a cég.

A kávézó esetében a pályázati felhívás szerint a bérleti díj összege nem lehet kevesebb, mint havi 200 ezer forint+ÁFA. A benyújtott pályázatok ezen kitételnek nem tettek eleget, így az ajánlatokat Ajánlatkérőként eredménytelennek nyilvánították.

Jelenleg a kávézóra érkezett, koncepciójukban ígéretes ajánlattevőkkel, illetve az időközben potenciális ajánlattevőként megjelent felekkel egyeztetünk a bérbeadás feltételeiről, az ajánlattevők által reálisnak ítélt bérleti díj, royalty összegéről - fogalmaztak a válaszban.

Kihangsúlyozták, hogy kiemelten fontos, hogy minden szereplő összehasonlítható írásos koncepciót, üzleti tervet nyújtson be a hasznosításra vonatkozóan.

A pályázókat prezentáció bemutatására fogják kérni a társaság felügyelőbizottságának jelenlétében. Az írásos anyag, valamint a prezentáció együttes értékelését követően kerülhet sor a bérlő kiválasztására. Kiemelt figyelmet fordítanak arra, hogy a pályázók ne kizárólagosan a kávézóban, hanem a sportcsarnok büféinek üzemeltetésében is gondolkodjanak, ajánlatukat ennek megfelelően dolgozzák ki.

A felújított, de jelenleg használhatatlan szombathelyi víztoronyba épített kávézóra is pályázatot írtak ki. Az ottani kiíró az AGORA volt, a szeptember közepén lejárt pályázat azonban eredménytelen volt, mivel egyetlen ajánlat sem futott be a határidő lejártáig. 

Szólj hozzá!

Cser-Palkovics András Székesfehérvár fideszes polgármestere lett a Megyei Jogú Városok Szövetségének új elnöke

Nemény András társelnöknek választották. Pintér Bence pedig jelezte, Győr felfüggeszti tagságát a fideszes elnök megválaszása miatt.

A kínai agyagkatonáktól az ukrán gyerekrajzokig – izgalmas kiállítások várják a látogatókat Győrben a Rómer Múzeumban

Több helyszínen is különleges időszaki és állandó tárlatokkal készünekl a nyári hónapokra.

Több mint 170 millió forintért újítják fel a szombathelyi Arena Savaria parkettjét

Nagyrészt TAO támogatásból fedezik a költségeket, de a SZOVA is beszáll 30 millió forinttal.

A klímaváltozás már a magyar borospoharakban is érezhető

Az alföldi borászok szerint az egyre gyakoribb aszály és új kártevők már most átírják a szőlőtermesztés szabályait.

Megszüntetné a Szuverenitásvédelmi Hivatalt a TISZA Párt

A párt szerint a hivatal nem a szuverenitást védte, hanem politikai nyomásgyakorlásra szolgált.

Futás, csapatszellem és emlékezés – pénteken rendezik a XXIII. Győri Stafétát

Ötfős középiskolás csapatok mérik össze erejüket a Bem téren, miközben a verseny a nemzet hősei előtt is tiszteleg.

Hétvégén nyit a szombathelyi termálfürdő

DJ szórakoztatja a vendégeket a nyitónapon.

Japán és Győr jövőbeli együttműködéséről tárgyaltak a Városházán

Gazdasági, kulturális és oktatási fúziókról egyeztetett a városvezetés Japán magyarországi nagykövetével.

Augusztus 30-án tartják a sárvári időközi választást

Strompová Viktória parlamentbe kerülésével üresedett meg a 4-es számú egyéni választókerület képviselői széke.

Lakossági fórumon mutatják be a győri Bisinger sétány megújításának terveit

A 625 millió forintos uniós támogatásból megvalósuló beruházás a park teljes zöldfelületi rekonstrukcióját célozza.

Sárvár is bekapcsolódott a Futókörök Napja országos programba

Minden megtett kilométer a települések közös eredményét gyarapítja.

Megújult az Aranypart II - közösségi grillház, több árnyék és hosszabb strandszezon várja a győrieket

Új napvitorlák, rendezett partszakasz, készülő betonlépcső és hamarosan új szolgáltatások is érkeznek a város népszerű szabadstrandjára.

Új, élményalapú kapcsolatépítés kezdődik a vas-hegy környékén

2026-os programjaira várja jelentkezőit és közreműködőit a vas-hegy / eisenberg kezdeményezés.

Vasból is megárt a sok – június első hetében a hemokromatózisra hívják fel a figyelmet Győrben is

A korán felismert vastúlterhelődés jól kezelhető, mégis sokan élnek úgy a betegséggel, hogy nem is tudnak róla.

Gyermeknapon újra megnyitották - ismét látogatható a népszerű vizes játszótér Győrben

Megint várja a családokat a Bisinger sétány különleges vízi játszóparkja.