Még tavaly októberben került Szombathelyre az a buszmegálló, amit a Magyar Kétfarkú Kutya Párt passzivistái közadakozásból építettek meg. A fedett faépítményt eredetileg Felcsútra építették az időközi önkormányzati választás előtt, azonban elszállíttatták onnan.
Így került Szombathelyre, ahol a Kresz-park közelében újra felépítették.
Idézet április 30-i közgyűlési jegyzőkönyvből: "aki odatákolmányolta azt a buszmegállót, azt szépen bontsa el és tegye oda, ahova akarja, csak ne az ő körzetébe".
Információink szerint a körzet lakóinak erről egészen más a véleménye, ők inkább örültek, hogy végre volt egy fedett buszvárójuk. Ha már harminc évig hiába vártak rá és még Sátory sem intézte el nekik.

A szombathelyi új többséggel felálló közgyűlés áprilisban egyébként úgy döntött, hogy maradhat a buszváró a Szent Flórián körúton. Hát, úgy tűnik, eddig.
A vandálok a fedett buszmegállót a kölcsönző épülete mögé rejtették.

Miközben 10-ből 6 ember úgy gondolja, hogy a kormány simán csak politikai kampánycélra használta a felmérést.
A Medián januári mérése alapján 51%-on áll az ellenzéki kihívó.
A létesítmény fejlesztésére tavaly is ekkora összeget szánt a Honvédelmi Minisztérium.
Akár felfüggesztett szabadságvesztést is kiszabhatnak rá.
Pintér Bence azt kéri, csak akkor induljunk útnak, ha feltétlenül muszáj.
15 prémium kategóriás szobát fizettek ki belőle.
Alapszabály-módosításról, vezetőváltásról és saját részvények vásárlásáról is dönthetnek.
Előbb padkára hajtott, majd összetört egy parkoló autót.
Zavartalan a hulladékszállítás, de egyes utcákban később érkezhetnek a járatok.
A rendőrök elől menekült, végül fejtetőre rakta az autót amiben hét embert rejtegetett.
Navracsics Tibor bejelentése szerint, működési támogatásként jár az összeg.
Elfogták azt a férfit is, aki hónapokig bujkált a hatóságok elől - a brutális kényszerítésnek rendőri beavatkozás vetett véget.
Összesen 28 millió forintért cserélték le a korábbi 18 és 10 éves kocsikat - szalagátvágás nem volt.
Helyreigazításra kötelezték a lapot.
Díjnyertes dokumentumfilm, majd közérthető, őszinte párbeszéd szakemberekkel.
A közbeszerzést kiírták, egyelőre még nem lehet tudni, hogy ki lesz a kivitelező.
Az emlékezésé és az összetartozásé volt a főszerep szombaton, a Magvassy-csarnokban.
