Az egészségügyi szabályok szigorú betartását kéri szurkolóitól az Egis Körmend

ugytudjuk.hu 2020-09-30 16:19:26
Ellenkező esetben létszámkorlátozást is bevezethetnek.

Szombaton elkezdődik az új idény az Egis Körmend számára, a vasi csapat a Naturtex - SZTE – Szedeák együttesét fogadja 18 órától. A klub azt szeretné, ha a hazai mérkőzéseket telt ház előtt rendezhetnék meg, létszámkorlátozás nélkül. Erre akkor lesz lehetőség a jövőben is, ha fegyelmezetten betartja mindenki az egészségügyi rendszabályokat.

Ezek a szabályok:

A beléptetésnél most is mindenkinek meg fogjuk mérni a testhőmérsékletét. Amennyiben ez eléri vagy meghaladja a 37 fokot, úgy a beléptetést nem engedélyezhetjük.

Mindenkit számára kötelező a kézfertőtlenítés, ehhez a bejáratoknál biztosítani fogjuk a fertőtlenítő szereket.

Kérjük, hogy a büfében egyszerre legfeljebb tíz ember tartózkodjon, a másfél méteres távolság betartásával. A helyiségben csak a vásárlás erejéig tartózkodjanak, az ételeket és italokat ne ott fogyasszák el.

Ha az időjárás megengedi, akkor a legjobb, ha ezt a csarnokon kívül teszik meg.

És ami talán a legfontosabb, hogy végig mindenki viselje a maszkot, hogy vigyázzunk egymásra, hogy minimalizáljuk az esetleges fertőzés lehetőségét.

A maszkviselést figyelni fogják minden mérkőzésen, és ha azt tapasztalják, hogy nem teszi meg azt mindenki, ha nem vagyunk fegyelmezettek, akkor be fogják vezetni a létszámkorlátozást, ami ülőhelyeknél minden egyes ember között két üres széket illetve egy üres sort jelentene. Állóhelyen sem lehetne egymáshoz közelebb lenni másfél méternél. Ebben az esetben mintegy 400-450 ember tekinthetné meg a helyszínen a mérkőzéseket. Sokan kívül maradnának a csarnokból, ami a csapat számára is hátrányt jelentene.

Mindannyiunk érdeke tehát, hogy fennmaradhason az az állapot, hogy aki szeretne jönni, az ott lehessen a hazai mérkőzéseken.

Viseljük a maszkot, szurkoljunk minél többen a csapatunknak!

- írták közleményükben a csapat hivatalos honlapján.

Szólj hozzá!

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.

Betiltja az EU a hamis intim és gyermekpornográf tartalmakat generáló mesterséges intelligenciákat

Újabb szigorításról állapodtak meg Brüsszelben, az Európai Unió tovább erősítené az AI-rendszerek szabályozását.

Öt templom, öt felekezet, egy közösség – újra megtelik élettel Győr-Újváros

Május 7-én kezdődik az Öt Templom Fesztivál, ahol koncertek, színházi előadások és kulturális programok várják az érdeklődőket egészen vasárnapig.

Győrben is segíthetünk: ismét országos élelmiszergyűjtést szervez az Élelmiszerbank

A győri áruházakban is várják a tartósélelmiszer-adományokat május 8-án és 9-én.

Közösen tárgyal az Audival Pintér Bence és Hajtó Péter a péri repülőtér jövőjéről

A Városstratégiai Bizottság döntése alapján ketten képviselik majd Győr érdekeit az egyeztetéseken.

Kósa Roland: Győr biztonsága elképzelhetetlen a tűzoltók és rendőrök munkája nélkül

A TSZV-frakció idén is anyagi és erkölcsi elismeréssel jutalmazza a kiemelkedő szolgálatot teljesítő tűzoltókat és rendőröket.

Súlyosabb büntetést kér a győri ügyészség a lányát zaklató és feleségét bántalmazó férfira

A Győri Fellebbviteli Főügyészség szerint a 12 év fegyház nem áll arányban a férfi által elkövetett bűncselekmények súlyával.

Kártyákra nyomták a Falco játékosait!

Kálmán Lászlóról, Perl Zoltánról, Váradi Benedekről, és Keller Ákosról készültek prémium kosaras kártyák. Van olyan relikvia amiből mindössze egyetlen darab. 

Márciusban tovább csökkent a Győr+ online olvasottsága

Az Ugytudjuk.hu-t négyszer annyian olvassák, mint a győri városi médiát.