206,5 millió forintért telepített új parkolóautomatákat a Vill-Korr a Győr-Szolnak

Pintér Bence 2023-11-30 11:26:00
18 millió forintba került a parkolójegyek beszerzése.

Pintér Bence a Tiszta Szívvel a Városért Egyesület polgármesterjelöltje lesz a 2024-es önkormányzati választáson.

Az önkormányzati városüzemeltető cég, a Győr-Szol második negyedévi szerződéseiről szóló beszámolóból kiderül:

206,5 millió forintba került idén nyáron új parkolóautomaták telepítése, amit a Vill-Korr végzett el a cég megbízásából. Információink szerint 49 új automatát telepítettek.

Szintén a Vill-Korr szerzett be kétféle parkolójegyet, mind a kettő kicsit több, mint 9 millió forintba került.

A cégtől januárban kértünk ki a fenti listához hasonló adatsort, azzal a különbséggel, hogy nem a szerződött óradíjakat szerettük volna megtudni egyes munkáknál, hanem azt, hogy végül egy-egy alvállalkozónak mennyit fizetett a cég 2021-ben és 2022-ben a munkákra. A cég az adatok megadását megtagadta, ami miatt pereltünk, és nyertünk első -, illetve másodfokon. A Győr-Szol – és a kukás cég, a GYHG, amivel párhuzamosan folyik egy ugyanilyen ügy – ezután a Kúriához fellebbezett augusztusban. Azóta itt áll az ügy, a GYHG ügyében decemberben, a Győr-Szol ügyében januárban, tehát egy évvel az eredeti adatigénylásünk után döntenek majd.

Szólj hozzá!

Közgyűlés helyett össz-bizottsági ülés lesz délelőtt 10 órakor a Győri Városházán

Dolgozni, vitázni tehát lehet munkaidőben, de érdemben dönteni valószínűleg csak este 6 után. 

Havazás és hófúvás várható pénteken - több vármegyére figyelmeztetést adtak ki

A Nyugat-Dunántúlon jelentős mennyiségű hó hullhat, viharos széllel és hótorlaszokkal kell számolni.

Sárkány Péter nem mond le posztjáról, és jelen lesz a győri közgyűlésen - ha lesz közgyűlés

Az elnök-vezérigazgató újra elmondta, hogy megvan a győriek pénze, kiderült, hogy a Győr-Szol a nyár végére forrás nélkül maradhat, és, hogy feljelentette Pintér Bencét. 

Felfrissülve Karintiában: a szaunakultúra ereje

Karintia sokakat nemcsak az Alpok szépségével vonz, hanem az itt található pihenési lehetőségeivel is.

„Totális erkölcsi mélypont” - Magyar Péter szerint minden határt átlépett a Fidesz kivégzős videója

A TISZA elnöke elfogadhatatlannak és megbocsáthatatlannak nevezte a gyerekekkel és fejbelövéssel operáló kampányvideót.

Szombaton indul a nagy aláírásgyűjtés race Szombathelyen is

A Domus és a Vásárcsarnok lesz a két fő kitelepülési placc. Vámos a meleg Fidesz irodában marad.

21 balesetveszélyes fát vágnak ki a győri Erzsébet ligetben

Az önkormányzat döntése szerint az elöregedett példányokat egy éven belül újakkal pótolják.

Szombathelyen folytatódik az M86, M87 tervbemutató Ágh Péter roadshow

A közgyűlésen tárja a nagyérdemű elé a 7,5 milliárd forintba kerülő terveket.

Csuklós busszal érkezett a segítség - kényelmesebb lett a Nyugdíjas Egyetem megközelítése Győrben

A Széchenyi István Egyetemen elindult az idei szemeszter, az előadások idején nagyobb befogadóképességű buszok közlekednek.

Kapitány István - hazahozzuk a magyaroknak járó 8000 milliárd forintot

A giga beruházásokat a magyar érdekeknek megfelelően fogják felülvizsgálni. 

Fix traffipaxokat sürget a Fidesz-KDNP Győrben a múlt heti tragikus baleset után

Antal Imre szerint ideológiai viták helyett közös fellépésre van szükség, a sebességtúllépés megfékezése nem lehet pénzkérdés.

42 milliárd 479 millió forint Szombathely idei költségvetésének főösszege

Jövő héten tárgyalja a pénzügyi tervet a testület.

Fűtés és hűtés hatékonysága: kötelező energetikai ellenőrzések 

Az energiafogyasztás optimalizálása kulcsfontosságú a modern intézmények számára. Ehhez kapcsolódóan a 70 kW feletti teljesítményű fűtési és hűtési rendszerek esetében kötelezővé vált az energetikai felülvizsgálat elvégzése.