Mészöly Géza a Szombathelyi Haladás feljutási céljairól beszélt a Mokkában, közben olyan játékosokról mutogattak fotót, akik évek óta nincsenek a csapatnál

Vágvölgyi Bálint 2022-07-07 14:55:00
Ez kicsit mellément.

Ahogy korábban mi is megírtuk, már nem csak áttételesen, hanem közvetlenül is Homlok Zsolté lett Szombathelyi Haladás. A labdarúgóklub jövőjéről a szakmai vezető, Mészöly Géza beszélt a TV2 Mokka című reggeli műsorában. Mészöly elmondta, hogy a klub célja feljutni az első osztályba.

A műsorba csúszott egy nem is olyan kicsi baki. Miközben Pachmann Péter kérdéseire válaszolt Mészöly Géza, egy több mint három évvel ezelőtti, még NB I-es meccsről vágtak be fotókat a műsor szerkesztői. Egészen pontosan arról a meccsről van szó, amikor is a Szombathelyi Haladás 2019. április 13-án fogadta az MTK-t hazai pályán.

A Haladás az alábbi összeállításban futott ki a pályára: Király – Habovda, Jagodics, Németh Mil., Mohl – Dausvili, Holodiuk – Bamgboye, Rui Pedro, Ivanov – Rabusic. Csereként Németh Márió, Gaál Bálint és Ofosu állt be. Az edző Horváth Ferenc volt.

A meccset a szombathelyiek nyerték a 86. percben a csereként beálló Gaál Bálint góljával. A csapat sajnos a szezon végén kiesett az első osztályból.

A pláne ezzel kapcsolatban az, hogy a fenti játékosok közül egyedül Németh Milán, jelenlegi csapatkapitány játszik már csak Szombathelyen, a többiek évek óta nincsenek már a csapatnál.

Ötletem sincs, hogy a Mokka szerkesztői miért tartották jó ötletnek, hogy erről a meccsről vágjanak be fotókat, amikor a klubhonlapon frissebb fotókat is találhattak volna.

Szólj hozzá!

Magyarországon az egészségügyi kiadások 30%-át a lakosság állja

Olyan mértékben használjuk a magánegészségügyi szolgáltatásokat, hogy azzal Unió 7.-8. helyén állunk.

Téli álomra készül az Adyvárosi-tó Győrben

A szakemberek kiemelték a szökőkutat és a Csapásirányt. 

Ha péntek: akkor programajánló!

Rally, via ferrata, Bon Jovi tribute, hétvégi termelői és kézműves vásár a felhozatal Győr környékén.

Az online vásárlás kényelme

Gondolkodtál már azon, hogy milyen kényelmet nyújt az online vásárlás?

Fájhat a foguk a sárváriaknak, hétvégén nincsen fogorvosi ügyelet a városban

Szombathelyen próbálkozhatnak az ellátással, de igen csak kérdéses, hogy enyhítik-e a fájdalmukat.

600 diákot vezényeltek ki Sárváron, hogy meghallgassák Áder János előadását

A köztársasági elnök a fenntartható fejlődésről beszélt.

12 milliónyi csempész cigivel bukott meg egy román kisbusz sofőrje az M1-es autópályán

Zöldségek közé rejtették a szajrét, és Angliába vitték volna. 

Megkapja Bábolna az egymilliárd forintos állami kártérítést

A település területén elhantolt állati tetemekért cserébe fejlesztési pénz érkezik a kasszába.

Évezredes dogmát írna felül a DK: eltörölné a gyónási titkot pedofil ügyek esetén

A párt szerint a gyermekvédelem fontosabb, mint a vallási titoktartás. A javaslat kötelezné az egyházi személyeket, hogy feljelentést tegyenek kiskorúak elleni bűncselekmények esetén.

Krasznahorkai László kapta a 2025-ös irodalmi Nobel-díjat

Kertész Imre után ismét magyar írót díjazott a Svéd Akadémia. 

Győr és Szombathely polgármestere 8 másik város vezetővel együtt fordul a kormányhoz annak érdekében, hogy csökkentsék az önkormányzatok terheit

A Megyei Jogú Városok Szövetségének heti ülésén további partnereket keresnek az érdekérvényesítéshez.

A modern geometrikus lámpák vonzereje

Elgondolkodtál már azon, miért vonzódunk annyira a geometrikus formákhoz a belsőépítészetben?

12 méteres, besétálható röpdével várja a látogatókat idén a szombathelyi díszmadár kiállítás

Nem szajkózzuk tovább, hogy megint papagájoktól lesz hangos az oladi iskola tornaterme.

23%-kal drágább a gáz, mint tavaly és 4,3%-kal nőttek átlagban a fogyasztói árak

A kormány tovább harcol az áremelések ellen, csak az a fránya infláció ne lenne.

14 kiló marihuána volt a kocsijában, és nem tudta kifizetni a tankolást

A kapuvári kút dolgozói hívták a rendőröket. A folytatást nem nehéz kitalálni.

Elkészült a „KÉKTÚRA mozdony” és a „KÉKTÚRA motorvonat” – matricázott járműveket mutatott be a GYSEV Kőszegen

A környezetbarát közlekedési formákat népszerűsítő járműveken szlogen is olvasható: „Vonatra szállok – túrázni indulok”.