A szezon vége helyett azonnali hatállyal távozott az Audi ETO elnöke

Pintér Bence 2022-03-25 07:24:00
A pletykák szerint két klublegenda, Pálinger Katalin és Görbicz Anita neve mellett Dézsi polgármester kabinetfőnöke, Endrődi Péter neve is felmerült Bartha lehetséges utódaként.

Mint arról már beszámoltunk, a Győri Audi ETO KC elnöki tisztségéből közös megegyezéssel távozik Dr. Bartha Csaba, azonban nem a szezon végén, hanem azonnali hatállyal – derül ki a klub és Bartha közös közleményéből.

A klubvezető és az elnökség megegyeztek, hogy a munkavállalói jogviszonyok tartalmilag a korábbi megállapodássokkal megegyezően, de 2022. március 24. napján ér véget.

A klub gazdasági háttere körül kialakult vitáról – amelyben a polgármester közleménye szerint azt védi, hogy a városnak legyen beleszólása a klub életébe a jövőben is – itt írtunk, a napokban pedig az is kiderült, hogy szerződése alapján Bartha 80 millió forint körüli végkielégítést fog kapni, amit a polgármester elképesztőnek tart, és a felügyelőbizottságban lévő volt fideszes képviselőjelölt segítségével meg akar torpedózni – ez láthatóan nem sikerült. A szurkolók szerda este percekig skandálták a klubelnök nevét az Érd elleni mérközésen.

„Köszönöm a klubnak, a játékosoknak, a szakmai stábnak, a szponzoroknak és támogatóknak valamint a szurkolóknak is az elmúlt közel 6 év együtt töltött munkáját. Nagyon büszke vagyok, hogy a Győri Audi ETO KC elnöke lehettem, az elmúlt években tudásom legjavával igyekeztem szolgálni az egyesületet. Munkám során mindig azt tartottam a legfontosabbnak, hogy a csapat mindig a legnyugodtabb körülmények között, kiszámíthatóság és stabilitás mellett végezze a munkáját. Nagyon sok szép emléket őrzök, kiemelkednek ezek közül a Bajnokok Ligája, a magyar bajnokság és a Magyar Kupa többszöri elhódításai. A szezon legfontosabb része következik, amire azt kívánom a csapatnak, hogy minden versenysorozatban jussanak fel a csúcsra! Nagyon köszönöm a szurkolóknak a tegnapi, Érd elleni mérkőzés során kifejezett támogatását, ez nagyon sokat jelent nekem a következő időszakra. Hajrá ETO!" – nyilatkozta Dr. Bartha Csaba.

„Köszönjük Dr. Bartha Csaba eddigi munkáját az egyesületnél. Tisztában vagyok vele, hogy mit jelent egy ilyen klubot irányítani. A klub legsikeresebb időszakát éljük, Csaba további munkájához sok sikert és jó egészséget kívánok." – nyilatkozta Vanyus Attila, a klub örökös tiszteletbeli elnök, az Elnökség tagja.

Dr. Bartha Csaba, valamint a Győri Audi ETO KC vezetése jelen közleménnyel a távozással kapcsolatos ügyet lezártnak tekinti, ezzel kapcsolatban egyik fél sem kíván további nyilatkozatot tenni – zárul a közlemény.

Mi azért annyit hozzáteszünk a történethez,

hogy a városban terjedő pletykák alapján két klublegenda, Pálinger Katalin és Görbicz Anita neve mellett Dézsi polgármester kabinetfőnöke, Endrődi Péter neve is felmerül klubelnökként.

Endrődi a kabinetfőnökség mellet ár így is számos városi cég vezetésében vállalt feladatot a GYTP Kft. vezetésétől a Győr-Szol igazgatóságának elnőki tisztjéig.

Szólj hozzá!

Két győri fa kapott faértéktáblát a Föld napján

Egy 150 éves platán és egy különleges tölgy lett a városi zöldfelületek jelképe.

Időközi választás jön Sárváron

Augusztus végére tűzik ki a szavazás időpontját.

Rezidensi-kutatói programot indít a Semmelwis Egyetem és a szombathelyi oktatókórház

A kezdeményezés egy több mint harminc egészségügyi intézményt és szervezetet magába foglaló stratégiai együttműködés része.

A modern kertgondozás forradalma: akkumulátoros kerti gépek a jövőben

A kertápolás területén az utóbbi években jelentős átalakulások történtek, melyek új távlatokat nyitottak a zöld területek szerelmesei előtt.

Szórólapokkal agitált V.Németh Zsolt mellett a kampányban Győrvár polgármestere

Kaczor Zsolt szerint nem mint polgármester, hanem mint magánember kérte a falu lakóit, hogy a fideszes jelöltre szavazzanak. A szórólapokat közmunkások hordták ki, munkaidőn kívül.

Laczkovits-Takács Tímea lett a győri Fidesz-KDNP frakcióvezetője

Egy friss közlemény szerint Fekete Dávid már előzetesen is csupán az országgyűlési választásokig vállalta a frakcióvezetést

Megalapozatlannak tartja az őt ért vádakat Matolcsy György és közleményben reagált

A volt jegybankelnök szerint nem tűnt el az alapítványi vagyon, bár a leveléből az is kiderült, hogy az MNB-nek nem volt jogköre az alapítványok működésébe való beavatkozásra.

A Vas Vármegyei Kamara kezdeményezte a területi és országos kamarai elnökök rendkívüli értekezletének soron kívüli összehívását

Talán lehet némi köze ahhoz, hogy Nagy Elek, az országos kamara elnöke alapító tagja volt az első Digitális Polgári Körnek, amit maga Orbán Viktor hívott életre. 

Pintér Bence: „Fekete Dávid semmi mást nem javasol most, minthogy a Fidesz felelőtlen pénzügyi politikájáért a polgármester vállalja a felelősséget"

A városvezetés szerint a közgyűlés feloszlatása az egyetlen járható út, miközben a Fidesz vert helyzetből is alkudozna.

Gulyás Gergely vette védelmébe a választási csalással vádolt Ágh Pétert

A leköszönő miniszter mindenről írt, csak éppen arról nem, hogy miért fogja levegőnek nézni Ághot a TISZA az elkövetkezendő 4 évben.

A sport hatásai a mindennapi életben

Sokan talán észre sem veszik, hogy a rendszeres mozgás milyen különleges hatásokkal van a testünkre. Tudtad, hogy az aktív életvitel nemcsak az izmainkat növeli, hanem csontjaink épségét is jelentősen javítja?

4 éve még a Fidesz mindent vivő szuper győztese volt, most alig nyert pár száz szavazattal Gyopáros Alpár 

A Magyar Falu Program “húzóembere” egyedül maradt talpon fideszes képviselőként a megyében. 

A Széchenyi István Egyetemért Alapítvány 2025-ben, saját maga kezdeményezett felszámolási eljárást a tulajdonában álló HUMDA Zrt. ellen

Közleményben reagáltak a sajtóban megjelent hírekre, és hangsúlyozták: hogy a HUMDA Zrt. fizetésképtelenségi helyzete a Széchenyi István Egyetemet nem érinti.

Ólomlappal fedték le a kisbuszban a rejtekhelyet a török csempészek, de a NAV győri pénzügyőreit így sem tudták becsapni

Majd’ 2 millió forint értékű cigarettát, és 20 milliónyi hamis ruhát foglaltak le az M1-es autópályán. 

Kiosztották a Kazinczy-díjakat és -érmeket Győrben

Több mint százötven fiatal versenyzett a szép magyar beszéd jubileumi döntőjén.

Vádat emelt a győri ügyészség az ellen az óvári férfi ellen, aki elütött egy kerékpáros gyereket, majd elhajtott a helyszínről

A sofőr a balesetben nem a sérülttel foglalkozott, hanem levette az autója első rendszámát, és elhajtott a helyszínről.

Folytatódik a munka a Parlamentben, a pártok megállapodtak a bizottságok felállításáról

A személyi kérdésekről jövő héten döntenek, május elején alakulhat meg az új Országgyűlés.