Percekig skandálták a távozó klubelnök nevét a győri kézis szurkolók

Pintér Bence 2022-03-24 14:15:00
„Bartha Csaba, Bartha Csaba!” – ez zengett az Audi Arénában szerda este.

Az Érd ellen játszott szerda este a Győri Audi ETO KC kézilabdacsapata, és kiütéses győzelmet aratott: 42-18 lett a meccs vége. A szerdai mérkőzés azonban nem csak a brillírozó csapatról szólt, hiszen

erre a mérkőzésre hirdették meg a szurkolók a távozó klubelnök, Bartha Csaba melletti kiállást, aki Dézsi Csaba Andrással került összetűzésbe.

A klub gazdasági háttere körül kialakult vitáról – amelyben a polgármester közleménye szerint azt védi, hogy a városnak legyen beleszólása a klub életébe a jövőben is – itt írtunk, a napokban pedig az is kiderült, hogy szerződése alapján Bartha 80 millió forint körüli végkielégítést fog kapni, amit a polgármester elképesztőnek tart, és a felügyelőbizottságban lévő volt fideszes képviselőjelölt segítségével meg akar torpedózni.

Ebben az ügyben – miszerint jogosan szavaztatta-e meg magának a végkielégítést a távozó klubelnök – nem tudunk igazságot tenni,

az viszont biztos, hogy a szurkolóknak fáj Bartha Csaba távozása.

Ezt talán az jelzi legjobban, hogy tegnap az Audi Arénában percekig skandálták a szurkolók Bartha Csaba nevét. A meccsről készült felvételen hallatszik, hogy a győri szurkolók a meccs első öt percében csöndben vannak, majd a videó 13 perc 50 másodpercénél kezdődik a klubelnök nevének skandálása:

Győri Audi ETO KC - Érd

A Győri Audi ETO Kézilabda Club Magyarország és az európai kézilabdázás egyik legmeghatározóbb szereplője. Története során a 2018/2019-es szezonnal bezárólag...

Ezt aztán a szokásos rigmusok követik. A hat év után távozó klubelnök a meccs végén oda is ment a szurkolókhoz, és egy megafon segítségével beszélt is velük – hogy pontosan miről, azt nem tudjuk.

A csapat jelenleg vezeti a bajnokságot a Ferencváros és a Debrecen előtt.

Szólj hozzá!

A lovagkirály legendájáról szól Szent László Napok programja Győrben

A lovas színházi show bemutatója lesz a a fő attrakció.

Kisebb költségvetéssel rendezik meg a Savaria Történelmi Karnevált Szombathelyen

A városban működő cégek felajánlásai nélkül rövidebb és kulturális kínálatában szegényebb lett volna a rendezvény.

Késik idén a magyar dinnye 

A hideg tavasz átrendezte a szezont.

Augusztusi időutazásra hív a Savaria Történelmi Karnevál

Különleges helyet foglal el a magyar fesztiválkultúrában és a szombathelyiek szívében is a Savaria Történelmi Karnevál, amely idén XXIV. alkalommal várja az érdeklődőket.

Felállványozták, és bontani kezdték a szombathelyi Takáts-ház épületét

Az MCC helyi kampusza lesz. Több mint 1 milliárd forintot költenek el a felújítására.

Ünnepi héten van túl Győr új alpolgármester jelöltje

Balog-Farkas Renáta szentiváni örömhírekről számolt be. 

Pintér Bence: “A fasizmus nem poros emlék, hanem élő veszély.”

Fel kell ismernünk és minden formáját el kell utasítanunk. 

Otthonápolás emberközelből – hogyan teremtsünk biztonságos és kényelmes környezetet?

Otthoni környezetben gondoskodni egy beteg vagy idős családtagról nem egyszerű feladat, a szeretetünket és teljes figyelmünket kívánja, emellé pedig nem árt az alapos felkészülés sem.

Azt gondoltad megúsztuk a hetet politikusi szalagvágás nélkül?

A sárvári úszómedence partján ment fuccsba az elképzelés.

Nem lesz plusz költsége az online matricavásárlásnak, mégis érdemes figyelni

Szeptembertől már nemcsak a benzinkutakon, hanem online is „ingyen” lehet autópálya-matricát venni.

Miért kapcsol le a kismegszakító?

Biztos te is jártál már úgy, hogy egy átlagos délutáni takarítás során egyszer csak kialszik a fény.

Illés Károly, szombathelyi önkormányzati képviselő munkahelyet vált

Július 1-től már nem dolgozik az Országgyűlés Hivatalánál.

Lopott bankkártyával vásárolt két vasi férfi

Nyolc alkalommal használták, a bíróság dönt a sorsukról.

Elbontják a szombathelyi városháza Bejczy utca felőli kerengőjét

Üvegkorlátot kap az emeleti terasz. Szegecses lesz a homlokzat.

Június 21-én Győrben is Múzeumok Éjszakája

9 helyszínen több, mint 50 program várja az érdeklődőket. 

Karácsony Gergely: a főváros megrendezi a szabadságünnepet

A főpolgármester szerint a BRFK "egy nem létező gyűlésről hozott tiltó határozatot, ezzel az erővel az unikornisok sétáltatását is betilthatta volna".