Most lett hivatalos a többségi tulajdonosváltás a Szombathelyi Haladásnál

ugytudjuk.hu 2022-01-04 15:16:48
Ugyan mi ezt már múlt héten megírtuk, információinkat nem sikerült senkinek megerősítenie.

"Kerestük Séllei Árpádot, a focicsapatot üzemeltető cég ügyvezetőjét, hogy megerősítse információinkat, de egyelőre nem értük el. Amint ez sikerül, mi is jelentkezünk,

ám addig is figyeljük a csapat hivatalos weboldalát."

- idézzük múlt csütörtöki cikkünket, amiben azt írtuk, megtörtént a többségi tulajdonosváltás a Szombathelyi Haladásnál, a Vasútvill pénzén szerzett többségi tulajdonrészt a Haladás Marketing Kft.

Nos, Séllei Árpád azóta sem erősítette meg információinkat, de jól éreztük, hogy lelkesen kell frissítgetni a csapat hivatalos honlapját. Ma délután ki is került egy közlemény, ami megerősíti a múlt heti értesülésünket.

Mint írják, a Szombathelyi Haladás Kft. 2021. december 27-én taggyűlést tartott, ahol a tagok meghallgatták a 2021-es évre vonatkozó szakmai beszámolókat, illetve döntöttek a társaság tőkéjének 5 millió forintról, 40 millió 630 ezer 500 forintra történő emeléséről.

"A tőkeemelést a társaság stabil működésének, illetve fejlesztésének biztosítása érdekében a tagok ellenszavazat nélkül fogadták el, a tőkeemelésben a tagok közül Szombathely Megyei Jogú Város, illetve a Haladás Marketing Kft. vesz részt. A klubhoz a közelmúltban új főtámogató érkezett, amely lehetővé teszi, hogy a labdarúgó csapat helyzete tovább erősödjön, a szakmai munka kiteljesedhessen és kitűzhessük reális célként az első osztályba történő felkerülést is" - olvasható a közleményben.

Ahogy korábban az Ugytudjuk.hu is megírta, maga Séllei beszélt arról, hogy a tőkeemeléshez szükséges összeget forintot a Vasútvill Kft. bocsájtja a Haladás Marketing Kft. részére egy szponzorációs megállapodás keretében. Egyrészt Séllei maga is elismerte, másrészt pedig az Ugytudjuk.hu érdeklődésére a Vasútvill is közölte, hogy a Homlok Zsolt áll a Kft. mögött. Ezzel gyakorlatilag elismerték, hogy a Szombathelyi Haladás többségi tulajdona Homlok Zsolthoz került.

Szólj hozzá!

Szombathelyen járt csütörtök délután Lázár János

A Fidesz helyi irodájában tartott eligazítást.

Elapadtak Bozsokon az ivóvíz források

Lajtoskocsival kezdenek el vizet szállítani.

Tegye fel a kezét aki meglepődött: jogsértő volt, hogy Rogánék politikai propagandára használták a vakcina-regisztráció e-mail címeit

Az oltással kapcsolatos információk mellett, az Orbán-kormány éveken át politikai üzenetekkel is bombázta őket.

Az Orbán-rendszer családbarát politikája: Magyarország az uniós sereghajtók között, már Bulgáriában is magasabb a nettó átlagjövedelem

A kétkeresős, kétgyermekes magyar családok jövedelme is az EU legalacsonyabbjai közé tartozik, miközben az elmúlt tíz évben szinte teljesen eltűnt a magyar előny Romániával és Bulgáriával szemben.

Cseh védelmi ipari óriás száll be a győri Rábába, a 4iG eladhhatja a vállalat több mint egyharmadát – ezzel új lendületet kaphat a Gidrán-gyártás is

A CSG Defence közvetve csaknem 37 százalékos részesedést szerez a győri járműipari vállalatban, amely a tervek szerint a Tatra katonai járművek és a Gidránok gyártásába is bekapcsolódhat.

Elindulhat a győri elővárosi vasúti közlekedés fejlesztésének előkészítése

Kormányhatározat született a régóta tervezett beruházásról, amely új lehetőséget teremthet Győr és a környező települések közösségi közlekedésében.

Vitézy Dávid: augusztus végén indul a kőszegi intermodális csomópont kivitelezése

3 év után végre funkciót kaphat a sehova sem vezető híd.

Államalapítás: koszorúzás, népi játszóház és családi programok várják a győrieket augusztus 20-án

A Szent István-napi ünnepség a Bécsi kapu téren kezdődik, majd a Radó-szigeten kézműves foglalkozásokkal és népi játékokkal folytatódik a program.

Méltatlan kabaré: az a Fidesz–KDNP nem tekinti legitim államfőnek Baka Andrást, amelyik plágiumbotrányban elveszítette anno Schmitt Pált, majd a kegyelmi ügyben Novák Katalint 

A volt kormánypártok most 1956 méltó örökségéről beszélnek, de idézzük csak fel, hogy mit mondott két éve a témában a tévedhetetlen(?) Orbán Balázs. 

TNT-nagykoncerttel, vízi programokkal és fáklyás felvonulással jön a Pinnyédi Hídpiknik Győrben

Augusztus 19-én hatodik alkalommal rendezik meg a családi programot a Rábca partján, a régi pinnyédi hídnál – valamennyi program ingyenesen látogatható.

Hajtó Péter: másfél év alatt 70-nel nőtt az üres önkormányzati lakások száma Győrben

A független képviselő szerint megbukott a város jelenlegi lakáskoncepciója, augusztus 13-án pedig bemutatja saját, Győr4000 névre keresztelt javaslatát.

Győrbe érkeztek 2025 legjobb sajtófotói – a Városház téren éjjel-nappal látható a szabadtéri kiállítás

Augusztus 31-ig ingyenesen, a nap 24 órájában nézhetik meg az érdeklődők a 44. Magyar Sajtófotó Kiállítást – a válogatásában győri fotóriporterek munkái is helyet kaptak.

Baka András Magyarország új köztársasági elnöke

A Fidesz, a KDNP, és a Mi Hazánk frakciója nem vett részt a szavazáson.

Bővülhet a győri állatkert – lakossági fórumot tartanak a tervekről

A kialakításához szükséges településrendezési módosításról csütörtökön hallgatják meg a helyiek véleményét a Városházán.

Kerékpárral követte, majd brutálisan megtámadta áldozatát a rábatamási rém – vádat emeltek a többszörös visszaeső ellen

A férfi előbb egy kerékpárkereket lopott el a vasútállomáson, később két biciklivel közlekedő nőt támadott meg – az ügyészség végrehajtandó fegyházbüntetést indítványozott.