Szombathelyi szerviz javíthatja a Vas megyei rendőrök autóit

Bazsó Bálint 2021-07-07 17:43:51
22 millió forintot fordít a rendőr-főkapitányság a szervizelésre.

A szombathelyi Nagy Autószerviz Kft. végezheti el a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság 3,5 tonna alatti gépjárműveinek karbantartását, javítását, vizsgáztatását.

A Közbeszerzési Értesítőben megjelent keretmegállapodás szerint 22 millió forintba kerül a 86 darab jármű (személygépkocsik, terepjáró személygépkocsik, mikrobuszok, tehergépkocsik, motorkerékpárok) egy éves szervizelése.

A részekre bontott közbeszerzés másik fele, amelyet a kapitányság buszaira és tehergépkocsijaira írtak ki, beérkezett pályázat hiányában érvénytelen lett.

Összehasonlításképpen, a Vas Megyei Kormányhivatal által használt 81 darabos gépjármű flotta teljeskörű javítását és karbantartását, teljes körű hatósági vizsgáztatását az eredetileg becsült 37 millió forint helyett 34 millió forintból végezheti el a szintén szombathelyi Bonus Kereskedelmi Kft. A szerződést két évre kötötték.

Egy oldtimer mini terepjárót is szervizeltet a 38 milliós közpénz csomagból a Vas Megyei Kormányhivatal

A Vas Megyei Kormányhivatal Közbeszerzési Értesítő ben megjelent pályázati felhívása alapján a nyertes pályázó két évig végezheti a kormányhivatal által üzemeltetett 81 darabos gépjármű flotta teljeskörű javítását és karbantartását, teljes körű hatósági vizsgáztatását. A szerződést két évre kötik, de legfeljebb a nettó 37 millió 801 ezer 774 forint keretösszeg erejéig.

Ahogy arról korábbi cikkünkben is írtunk, a kormányhivatal egészen különleges gépjármű flottával rendelkezik, köztük egy valódi kuriózummal, egy 1969-ben gyártott Steyr Haflinger 700 AP típusú mini terepjáróval is.

Szólj hozzá!

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.