Felújítják a sárvári Tizenháromváros utca burkolatát

Fehér Buda 2021-05-10 14:21:00
Júniusban indul meg a nagy munka, de addig is kell korlátozásokra számítani.

Kezdődnek az út- és járdafelújítások Sárváron, jelentette be a Facebook-oldalán Kondora István (Fidesz-KDNP). A polgármester posztja szerint a Tizenháromváros utcának a tizenháromvárosi park felőli útcsatlakozása, és a volt Relax Hotel közötti szakaszát újítja majd fel júniusban el az önkormányzat. Ezt megelőzően viszont a szennyvízközművet rekonstruálják, ami miatt korlátozni kell a forgalmat az utcában.

 

Log into Facebook

Log into Facebook to start sharing and connecting with your friends, family, and people you know.

 

A forgalomkorlátozás várhatóan május 14-ig tart. Ezen időtartam alatt munkanapokon reggel 8 óra és délután 15 óra között az érintett szakaszon az úttesten nem lehet közlekedni, mivel a VASIVÍZ Zrt. szakemberei technológiai okokból és figyelemmel a közút szűk keresztmetszetére csak teljes útzár mellett tudnak dolgozni. A fennmaradó időszakokban - munkaidőn kívül és hétvégén - az út időleges helyreállítása mellett a korlátozottan lehet majd közlekedni, teszi hozzá a polgármester.

Sárváron egyébként dübörögnek a munkagépek, nemrég az Eperjes utcának ugrottak neki a szakértők.

 

88 millió forintból újítják fel a sárvári Eperjes utcát

A héten elkezdődött a sárvári Eperjes utca felújításának második szakasza, jelentette be Szabó Zoltán alpolgármester a város Facebook-oldalán. Első körben az utca járdájának az alapját fektették le a kivitelezők, a héten pedig már fel is marták az útburkolatot. A szakértők emellett a házak előtti hidakat is felújítják, már ezeknek is nekiugrottak.

Szólj hozzá!

Tovább szárnyal az OTP - sikeres harmadik negyedévet zártak

Bencsik László szerint a bankcsoport idei menetelése folytatódhat, és 2026-ban is erős növekedés várható.

A Szovjetunió felbomlása címmel tartanak előadást az Esterházy-palotában

A  Múzeumi Találkozások sorozatának következő vendége Kolontári Attila történész lesz.

Focicsapatot vegyenek! Székesfehérvár önkormányzata kiírta a pályázatot a Videoton FC értékesítésére

Csak azok jelentkezzenek, akik 5 éven keresztül legalább egymilliárd forintot tesznek a csapatba.

Magyar–amerikai nukleáris megállapodás született Washingtonban

Szijjártó Péter és Marco Rubio új nukleáris együttműködést írtak alá – amerikai fűtőelemek érkezhetnek Paksra, és modern tárolási technológiát is vásárol Magyarország.

Korrupciós bűncselekmény elkövetése miatt letöltendő börtönbüntetésre ítélt a bíróság a Központi Nyomozó Főügyészség egykori ügyészét

Jogtalan előnyért cserébe egyes büntetőeljárásokról információkat szolgáltatott különböző személyek részére.

Bringalámpát, libát és jó zenét ígérnek a hétvégi győri programok

A Márton-nap közeledtével libás menük, koncertek, színházi előadások és még egy Halloween utódiszkó is várja az érdeklődőket.

Csalót fogtak el a rendőrök Vasban

Pénzt és ékszereket csalt ki egy idős nőtől.

27 méter magas óriáskerék lesz az idei szombathelyi adventi vásár dísze

Fradi-kamion, Magashegyi Underground, Caramel, Brand Nyúl, és Vastagh Csaba is emeli majd az advent fényét.

A szombathelyi majálison verekedőket ítélete el a bíróság

4 fiatal felnőttnek kellett felelnie garázdaságért.

Minőségi alkoholos italok – Neked mi a kedvenced?

Az alkoholos italok fogyasztása évezredek óta kíséri végig civilizációnk fejlődését.

Marihuána termesztővel szemben emeltek vádat a vasi ügyészek

Felfüggesztett szabadságvesztéssel büntetnék.

Magyar Péter elfogadta Pintér Bence vitára való meghívását

Már csak Orbán Viktornak kellene nyilatkoznia a témában.

Magyar Péter: „a rettegő hatalom minden erkölcsi és jogi határt átlépett”

A Tisza Párt elnöke szerint a kormány és külföldi hálózatok állnak a szimpatizánsok adatainak ellopása mögött.

Elindult az őszi faültetési szezon Győrben

Megérkeztek az első facsemeték a Győr-Szol Zrt. telephelyére.