Elkapták a szombathelyi trafikrablót

Farkas Bazsi 2018-11-28 14:03:00
A TEK is közreműködött az akcióban.

A rendőrök elfogták azt a férfit, aki a megalapozott gyanú szerint kirabolt egy dohányboltot Szombathelyen.


Ahogy arról már korábban hírt adtunk, egy ismeretlen férfi 2018. november 20-án este bement a szombathelyi Zanati úti Nemzeti Dohányboltba, ahol az eladót - a nála lévő gázriasztó fegyverrel fenyegetve és azt használva is - a bevétel átadására kényszerítette. A kassza tartalmát az elkövető kivette, majd az így megszerzett pénzzel gyalogosan elmenekült a helyszínről.

A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság és a Terrorelhárítási Központ (TEK) összehangolt akciója során, a TEK műveleti egysége 2018. november 28-án elfogta a cselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható 51 éves személyt a megyeszékhelyen.

A rendelkezésre álló információk szerint a férfi 2017 novemberében munkavállalás céljából érkezett a megyébe, akinek elszámoltatása jelenleg is tart.


A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya a férfivel szemben – előállítását követően és őrizetbe vétele mellett – fegyveresen elkövetett rablás bűntett megalapozott gyanúja miatt – büntetőeljárást indított.
 

(police.hu)

Szólj hozzá!

Folytatódnak a fametszési munkálatok Szombathelyen a Széll Kálmán utcában

Péntektől az utca páratlan oldalát, a Múzeum Parktól a Széll Kálmán utca 39. számig érinti a munka.

Bach és Liszt is megszólal húsvéthétfőn a Pannonhalmi Főapátság bazilikájában

Ünnepi orgonakoncerttel várják a közönséget április 6-án, a hangversenyen barokk, romantikus és kortárs művek is felcsendülnek.

A Tisza szimpatizánsainak 98%-a biztosan elmegy szavazni - ezt mérte a 21 Kutatóközpont

A kutatás szerint nemcsak a pártok közötti különbség számít, hanem az is, hogy melyik tábor mennyire biztos abban: tényleg elmegy szavazni április 12-én.

A Zala-Müllex lett a befutó a nagykölkedi gumitelep felszámolására kiírt első pályázaton

80 ezer forint/tonna áron szállítják el néhány kilométerrel odébb a gumit.

Kamatmentes kölcsönnel segíti az első lakás megszerzését a győri önkormányzat

Megduplázták a támogatási keretet, így idén már 200 millió forint áll rendelkezésre a fiatalok és családok lakásvásárlásának támogatására.

Putyin rendszere egy tanár szemével – Oscar-díjas dokumentumfilm érkezik Győrbe

A Senki tanár úr Putyin ellen című film április 7-én a Rómer Házban látható, jelenleg máshol nem vetítik.

Végzős győri diákok mutatkoznak be a Rómerben – kiállítás nyílik a belvárosban

Március 26-án nyílik meg a SZE művészeti szakgimnazistáinak tárlata, amely egy hónapon át látogatható.

Magyar Péter – titkosszolgálati nyomással próbálták meg bedönteni a TISZA informatikai rendszerét

A politikus Orbán-gate-nek nevezte a történteket, és szerinte a hazai ügy súlyosabb, mint amibe anno Nixon belebukott. 

Húsvét hétfőn vár a szombathelyi Skanzen

Hímestojás kiállítás, locsolóvers-mondó verseny, tojásfa díszítés és megannyi móka.

Válaszd ki a tökéletes WC-t a fürdőszobádba

Gondoltál már arra, hogy mennyire fontos lehet a megfelelő WC kiválasztása a fürdőszobád összképében?

Százmilliós támogatás a győri sportnak – startol a Magvassy Mihály-program

Április 9-ig jelentkezhetnek a sportszervezetek, külön forrás jut a fogyatékkal élő sportolók támogatására is.

Műkörmös, borostás, műszempillás férfit látott fizetni a sárvári Lidlben az egyik helyi fideszes önkormányzati képviselő

Vagy csak vízionált. Minden esetre Kampelné Kozlovszki Marianna szerint a gender veszélyes. 

Szijjártó Péter looking at things: épülő gyógyszergyári csarnok Körmenden

14 és fél milliárd forintból bővíti gyáregységét az Egis.