VIDEÓ - Eddig nem látott felvételek a budapesti, szökött fegyveres rab meneküléséről és elfogásáról

Vágvölgyi Bálint 2019-02-18 13:17:00
Filmbe illő jelenetek.

Jutalmat kaptak azok a rendőrök és a Fővárosi Törvényszék fegyveres biztonsági őre, akik részt vettek a bíróságról pénteken elszökött rab elfogásában. 

Az Országos Rendőr-főkapitányságon hétfőn adták át a Szent György Emlékérmeket és a jutalmakat a Budapesti Rendőr-főkapitányság tizenkét rendőrének, az elfogás során mutatott példamutató helytállásuk és szakmai munkájuk elismeréseként. Az országos rendőr-főkapitány az elfogásban nyújtott segítségért ugyancsak Szent György emlékérmet és jutalmat adott a Fővárosi Törvényszék fegyveres biztonsági őrének is. A kitüntetéseket Töreki Sándor vezérőrnagy, az országos rendőrfőkapitány bűnügyi helyettese adta át - írja az MTI.

Az eseményen eddig nem látott videókat is bemutattak a rab szökéséről és elfogásáról.

Elismeréseket adtak át

A fegyveres rab elfogásában kiemelkedő és szakszerű teljesítményt nyújtó rendőröket jutalmazták Budapesten.

Szólj hozzá!

Egyelőre nem nagyon értjük, hol fog majd elférni a tömeg a szombathelyi Savaria téren Orbán Viktor beszéde alatt

A tér végében a Fő térrel szemben állítják fel a színpadon. Megannyi kis sátort zsúfoltak be a területre.

12 oldalas érvelési kisokost juttat el a Fidesz a szavazóinak, hogy egy közéleti vitában teljes mellszélességgel tudják képviselni a kormány álláspontját

Egészségügy, oktatás, infláció, mélyszegénység, korrupció, jogállamiság, energiapolitika, utak állapota, kegyelmi ügy. Mindenre van magyarázat.

Meglepetés! Jah, nem. A Fidesz-frakció nem megy el a mai győri rendkívüli közgyűlésre

Boncsarovszky Péter fideszes frakcióvezető-helyettes egy csomó olyan dolgot vizsgáltatna meg a testülettel, ami nem a testület hatásköre.

Gyűlölködöm, tehát vagyok?

Egy győri plakát őszintébben beszél a magyar közéletről, mint az összes politikai kampány együttvéve.

NMHH: újra törvényt sértett a "Balázsék" egyik adása

A hatóság szerint ezúttal az idősebb nők emberi méltóságát sértették meg.

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.