Ungár Péter: Le kell mondania Balázsy Péternek a megyei jegyzőségről!

ugytudjuk.hu 2019-06-22 13:00:00
A politikus szerint a Fidesz - KDNP szombathelyi polgármesterjelöltjének döntenie kell: vagy Hende Csaba szekerét tolja a továbbiakban, vagy hivatalt vezet.

A Jobbik Vas megyei frakciójának vezetője után Ungár Péter is reagált dr. Balázsy Péter, jelenleg Vas megye főjegyzőjének polgármesterjelöltségére.

Ahogy megírtuk, a 33 éves fiatalt jelöli az őszi önkormányzati választásokon a szombathelyi Fidesz - KDNP, de Balázsy függetlenként indulna.

A szombati megyei lapban nyilatkozott a főjegyző, amire azonnal reagált Ungár Péter is, aki szerint le kell mondania jelenlegi pozíciójáról Balázsynak.

A pártpolitikai szerepvállalás és a független jegyzői szerepkör egyszerűen nem férhet össze. Balázsynak döntenie kell: vagy Hende Csaba szekerét tolja a továbbiakban, vagy hivatalt vezet. Ha megtartja mindkét szerepkörét, akkor rögtön az indulásakor a sötét, tisztességtelen hendei útra lépett, amely se nem polgári sem nem konzervatív, de végtelenül elvtelen.

- írta a politikus.

Balázsy azt nyilatkozta: amint elkezdődik a kampány, fizetés nélküli szabadságra megy.

Szólj hozzá!

Nem a napot lopják a szombathelyi Dolgozók útjának felújítása közben, csak hát, száradnia kell a betonnak

A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.

Művelődési házaktól közösségi hubokig – Mit olvashatunk ki a TISZA programjaiból? 1. rész

A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.

Már a KDNP-nek is kellemetlen a Fidesz

2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.

Orbán Viktor kiállt Szakács István mellett

A Védvonal biztosítja az influenszer a jogi védelmét.

Kiderült milyen vendéglátó lesz a szombathelyi Pannónia Házban

A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.