Ungár: Hende Csaba fejezze be a pitiáner politikai bosszúhadjáratát

ugytudjuk.hu 2020-09-03 12:52:00
A Vas megyei LMP országgyűlési képviselője szerint a szombathelyi kézilabdásoknak helyet kell biztosítani a Haladás Sportkomplexumban.

Mint arról a héten már beszámoltunk, továbbra sem rendeződött a Szombathelyi Kézilabda Klub és Akadémia NB I-es női csapatának teremproblémája. A gondot az okozza, hogy a Haladás Sportkomplexumban teremfoglaltságra hivatkozva nem kapnak helyet a sportolók. A termeket a Haladás VSE foglalja le papíron, ugyanakkor úgy értesültünk, hogy bőven lenne hely az élvonalbeli kézisek edzéseinek megtartására. A témában tartott ma sajtótájékoztatót Ungár Péter, az LMP Vas megyei országgyűlési képviselője Szombathelyen.

„Örvendetes, hogy az elmúlt időszakban komoly sportsikereket ért el az SZKKA, a nőu kézilabdacsapat önerejéből, politikai hátszél nélkül jutott az élvonalba. Az azonban meglehetősen szomorú, hogy politikai jászmák és bosszúhadjárat miatt a csapat nem kap méltó helyet a sportkomplexumban. Felszólítom Hende Csabát, hogy beszéljen személyes jóbarátjával, a Haladás VSE elnökével Homlok Zsolttal, hogy oldja meg ezt a problémát. Fontos, hogy Hende ne csak fotókon pózolva mutassa, hogy mennyire fontos ember, hanem cselekedeteiben is nyilvánuljon ez meg. Ha fontos neki Szombathely, a szombathelyi sportsikerek, akkor nem kérdés, hogy sürgősen megoldja ezt a helyzetet” – mondta Ungár Péter.

Ungár Péter résztulajdonos az Ugytudjuk.hu-t kiadó gazdasági társaságban.

Szólj hozzá!

Zsirai Dóra kapta idén a szombathelyi önkormányzat Kiemelkedő Kulturális Munkáért–díját

Fazekas Gábor, Szekér Tamás, és a TDK is a kitüntetettek között van.

Tél tábornok kicsit lazít a hétvégén

Csapadékosabb, enyhébb idő jön a következő napokban. 

Dobrev Klára szerint az Európai Parlamentben összenőttek a magyar jobboldali pártok

Egy oldalon a jobboldal - mondja a baloldal egyik utolsó mohikánja. 

Hiába kérdeztük, nem nyilatkozott Máhr Tivadar a hajnali fürdő látogatásairól

A sárvári alpolgármester azt mondta, küldjük meg írásban a kérdéseinket, csakhogy azokat már 2 hete megküldtük, de válasz eddig nem érkezett.

Korcsolyapálya lehet idén decemberben a körmendi Fő téren

A pályázatot a város képviselő-testülete támogatta, most a minisztériumon a sor.

Hétvégi programokat ajánlunk Győr környékén

Önvédelem, disznótor, borkóstoló, tűzzománcozás, és még egy csomó minden más. 

Pintér Bence: „most már biztos vagyok benne, hogy valami nincs rendben az önkormányzati cégek pénzügyeivel”

A Fidesz-KDNP nem támogatta, hogy a polgármester betekinthessen az önkormányzati cégek gazdasági ügyeibe.

Faápolás és fakivágás kezdődik a győri Bisinger sétányon

Szakértői vizsgálatok alapján avatkoznak be, a cél a balesetveszély megszüntetése és a zöldfelület hosszú távú megőrzése.

Bezár Szombathelyen az Art Cafe

Január 31-én lesz az utolsó nyitvatartási nap.

Adó-visszatérítéssel csapdáznak az adathalászok - most épp a NAV nevében küldenek csaló e-maileket

Az adóhivatal figyelmeztet: e-mailben és sms-ben érkező „NAV-os” üzenet mindig gyanús, senki ne kattintson a linkekre!

Rendkívüli hír: januárban rezsistopot vezet be a kormány

A kabinet átvállalja a fűtési többletköltségeket - Orbán Viktor szerint a családokat nem hagyják magukra a rendkívüli hidegben.

Nem akart kiköltözni, inkább robbantással fenyegetőzött egy férfi Győrben

Az ítélet szerint ezzel terrorcselekményt követett el. 

Pintér Bence: „behazudta a Fidesz, hogy bezárnak a temetők januártól”

A polgármester szerint hiábavaló volt a kormánypárti frakció „halálkampánya” Győrben.

Könyvtári Minőségi Díjat kapott a szombathelyi Berzsenyi Dániel Könyvtár és az AGORA

Az AGORA pedig közművelődési minőség díj elismerésben részesült.