A Szombathelyi Rendőrkapitányság a lakosság segítségét kéri a képen látható kerékpár, valamint kerékpárvilla tulajdonosának megtalálásában. A szombathelyi rendőrök lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt két helyi fiatallal szemben folytat nyomozást.
A rendelkezésre álló adatok szerint megalapozott a gyanúja annak, hogy a két fiatal fiú 2019 augusztusában és szeptemberében Szombathelyen több kerékpárt és motorkerékpárt tulajdonított el. A képen látható, átfestett – rózsaszín – biciklin található, egy másikról leszerelt első kerékpárvillát Szombathelyen, a Savaria Múzeum parkjából lopták el.


A Szombathelyi Rendőrkapitányság kéri, hogy aki a képeken látható kerékpárt, vagy annak valamely alkatrészét felismeri, hívja a 06/94/521-090-es telefonszámot, vagy névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a „Telefontanú” ingyenesen hívható, 06/80/555-111-es zöldszámán, vagy a 107-es, illetve a 112-es központi segélyhívó telefonszámok valamelyikén!
Szólj hozzá!
Az ülést, mivel az nem volt határozatképes, a polgármester elnapolta.
A gyermekcipők kiválasztása minden szülő számára komoly kihívást jelenthet. Ahogy csemetéink cseperednek, lábaik folyamatosan változnak, ezzel párhuzamosan pedig szükségük van arra, hogy a megfelelő lábbelit viseljék.
Azt még egyelőre nem lehet tudni, hogy melyik helyszínen várja majd az érdeklődőket.
A Vas Vármegyei Kormányhivatal sem hivatalos weboldalán, sem Facebook-oldalán nem közölt eddig semmit a hóhelyzetről. A főispán privát oldalán tart one man showt.
A rendőrök pihenőhelyekre, parkolókba terelik az érintett járműveket!
A bíróság elnöke attól tart, hogy ezzel a közhangulat alkalmas lesz arra, hogy a bíróságba vetett közbizalmat megrendítse.
Az időjárás átírta a terveket, de a részvétel lehetősége megmarad, több helyszínen is élő közvetítéssel.
A párt önálló indulással készül a 2026-os országgyűlési választásra, a körzetben Pápai Petra lesz az egyéni jelölt.
Több utas is megsérült.
Árokba borult autó, lámpaoszlopnak hajtott busz, kidőlt fák.
Akár 20 centi hó is eshet Kőszeg környékén.
Dolgozni, vitázni tehát lehet munkaidőben, de érdemben dönteni valószínűleg csak este 6 után.
A Nyugat-Dunántúlon jelentős mennyiségű hó hullhat, viharos széllel és hótorlaszokkal kell számolni.
Az elnök-vezérigazgató újra elmondta, hogy megvan a győriek pénze, kiderült, hogy a Győr-Szol a nyár végére forrás nélkül maradhat, és, hogy feljelentette Pintér Bencét.
Karintia sokakat nemcsak az Alpok szépségével vonz, hanem az itt található pihenési lehetőségeivel is.
A TISZA elnöke elfogadhatatlannak és megbocsáthatatlannak nevezte a gyerekekkel és fejbelövéssel operáló kampányvideót.
A Domus és a Vásárcsarnok lesz a két fő kitelepülési placc. Vámos a meleg Fidesz irodában marad.
Az önkormányzat döntése szerint az elöregedett példányokat egy éven belül újakkal pótolják.
