Russell ugrik be Hamilton helyett a Mercedesnél

Nagy Donát 2020-12-02 17:44:00
A tehetség saját autóját pedig Jack Aitken vezetheti a hétvégén.

A Mercedes kedden jelentette be, Lewis Hamilton megfertőződött a koronavírussal: hétfőn két tesztje is pozitív eredményt hozott, így nem állhat rajthoz a hétvégi Szahíri Nagydíjon, és a szezonzárón való szereplése is veszélybe került.

A német istálló aztán szerdán megerősítette, Hamiltont juniorversenyzőjük, George Russell pótolja majd hétvégén, így a fiatal pilóta hatalmas lehetőséget kap a világbajnok istálló színeiben - írja az F1Világ.

A brit tehetség tavaly a Williams színeiben debütált a Forma-1-ben, és idén is a grove-i istállóval állt rajthoz a száguldó cirkuszban.

Méghozzá kiváló teljesítményt nyújtva.

Ezzel egyidőben eldőlt az is, hogy Russell autóját majd Jack Aitken vezetheti hétvégén a Williamsél.

Mindenekelőtt szeretnék köszönetet mondani lojális partnerünknek, a Williamsnek a hozzájárulásukért és nyitottságukért, hogy lehetővé tették George számára, hogy a Mercedesszel versenyezzen ezen a hétvégén

- mondta Toto Wolff, majd hozzátette:

Nem lesz könnyű dolga George-nak átállni a Williams autójáról a W11-esre, de készen áll a versenyzésre, és nagyon ismeri a 2020-as gumikat, és azt, hogy azok miképp működnek ezeken az autókon.

Wolff szerint Russel lenyűgöző formát mutatott idén a Williamsnél, kulcsfontosságú szerepet játszott abban, hogy előrébb jussanak a rajtrácson. Nagyon bíznak abban, hogy erős teljesítményt nyújt majd Bottas mellett, aki komoly mércét jelent majd számára.

A csapat a későbbiekben jelenti majd be, hogy az Abu Dhabi Nagydíjon milyen versenyzőpárossal áll rajthoz. 

Szólj hozzá!

Pintér Bence: Újra indulok a polgármesteri székért!

Az is kiderült, hogy a TSZV-nek van 15 egyéni jelöltje.

Pintér Bence: Fekete Dávid és a Győr-Szol hülyének néz mindenkit

A polgármester szerint a cég cáfolata csak trükk a számokkal, és továbbra sem tudni, hogy hol a pénz!

Kávé, festmények és múzeumi szakmai nap - februári programok a Rómer Múzeumban

Tárlatvezetés a Café Kultúrban, szakmai nap múzeumi dolgozóknak, és még több izgalmas időszaki kiállítás várja az érdeklődőket februárban Győrben.

A Győr-Szol-t azonnal megvédte saját médiacége az eltűnt(?) milliárdok ügyében

Ráadásul ők már azt is tudják, hogy Pintér Bence lepaktált a TISZA Párttal. 

A járdán akarta elütni haragosát egy nő Győrben

Meglátta a zebránál, dühbe gurult, majd megfenyegette, hogy megöli - három évet is kaphat.

A Győr-Szol szerint nem tűnt el 1 milliárd 700 millió forint

Közleményben reagált a cég Pintér Bence kijelentéseire.

Kiskorú gyermekével lopatott egy nő Szombathelyen

Egy doboz gyógynövényt tartalmazó étrend-kiegészítő kapszulát csent el.

30 és 100 négyzetméteres lakások is lesznek a szombathelyi volt SZTK-épületében kialakítva

Üzleteknek és egészségügyi szolgáltatóknak is alakítanak ki helyiségeket.

Tanúként hallgatja ki a Rendőrség Pintér Bencét a fideszes miniszteri biztos, országgyűlési képviselőjelölt által felügyelt önkormányzati cég furcsa szerződései ügyében

A polgármester szerint a cég többször kijátszotta azt, hogy ne kelljen közbeszerzést kiírniuk, így az általuk kiválasztott vállalkozásoknak szignóztak ki munkákat.

Szijjártó Péter: hatszáz munkahely vált betonbiztossá a MAM-Hungáriánál a kormány támogatásával Vaskeresztesen

4 milliárd 500 millió forintnyi fejlesztést jelentett be a miniszter. A kormány 870 millió forintnyi támogatást csap hozzá a költségekhez.

Házasság hete 2026 Győrben - a hűség szabadsága

Előadások, séták, gyertyafényes randevúk és közös élmények várják a párokat február 1. és 19. között.

Gyorsabban melegszik a Föld, mint ahogy a modellek követni tudnák – a légszennyezés eddig elfedte a helyzet valódi súlyosságát

Az 1,5 °C-os melegedési küszöb felett olyan világba lépünk, ahol már nemcsak fokozatos, hanem láncreakciószerű és visszafordíthatatlan éghajlati változások indulhatnak be.

Megjelent az M86-M87-es utak kivitelezésének közbeszerzése

Az üzemeltetési, fenntartási és finanszírozási feladatok is a pályázóé lesznek.

84 százalékos profit, nulla közbeszerzés - Pintér Bence szerint így működik a győri üzleti csoda

Furcsa szerződések, szétbontott megbízások és extraprofit egy olyan cégnél, amelynek papíron nincs is fizikai dolgozója.

2026-ban június 12-13-án és 16-án rendezik meg Szombathely kortárs művészeti fesztiválját, a Bloomsdayt

Idén ünneplik az ír-magyar diplomáciai kapcsolatok 50 éves évfordulóját, így a város a fesztivál eseményei során kiemelten együttműködik Írország Magyarországi Nagykövetségével.

Rendőrségi szállásról lopott a vagyonőr Győrben

300 eurórért nem biztos, hogy megérte.

4 évvel ezelőtti bejelentéssel flexel újra Fekete Dávid

Már 2022-ben bejelentették az Audi új gyáregységét, amihez a magyar állam 8 milliárd 500 millió forinttal járult hozzá.