Lewis Hamilton koronavírusos, nem áll rajthoz vasárnap

Nagy Donát 2020-12-01 09:25:00
A hétszeres világbajnok brit pilóta kihagyja a Szahíri Nagydíjat.

A Nemzetközi Automobil Szövetség (FIA) oldalán jelent meg a pozitív teszteredményről szóló hír, amire a Mercedes csapata is reagált a Facebook-on.

Facebook

null

Hamilton a két héttel ezelőtti Török Nagydíjon biztosította be immáron hetedik világbajnoki címét, és győzni tudott a múlt hétvégi Bahreini Nagydíjon is - írja az F1Világ.

A pilóta múlt héten három alkalommal is negatív koronavírus-tesztet produkált, az utolsót például vasárnap délután, már a versenyt követően. A csapat tájékoztatása szerint viszont a brit pilóta hétfőn enyhe tünetekkel ébredt, és ezzel egyidőben értesítették arról, hogy egy Bahrein előtti kontaktja pozitív tesztet produkált.

Hamilton ezért újabb tesztnek vetette alá magát, ami pozitív eredményt hozott. Ezt aztán egy újbóli teszt is megerősítette.

A COVID-19 protokolloknak megfelelően Hamilton most karanténban van, és a bahreini hatóságok iránymutatásait követi. Enyhe tüneteitől eltekintve jól van.

A világbajnok így biztosan nem fog indulni a következő versenyen, de azt egyelőre még nem jelentette be a Mercedes, hogy ki veszi át a helyét Bahreinben.

Szólj hozzá!

Fellélegezhetünk: a GVH beleállt a Duolingoba!

A Gazdasági Versenyhivatal megtalálta a legégetőbb piaci problémát. 

Rétvári Bence lerázta a Szőlő utcai pedofil-botrány kapcsán parlamenti vizsgálóbizottságot követelő DK-t

Szerinte ha Dobrev Klárának lennének is bizonyítékai, azokkal a hatóságokhoz kellene fordulnia.

Cica örökbefogadó napot tart szombaton a Puha Praclik Egyesület Győrben, az ETO Parkban

Mentsünk együtt cicaéleteket, örökbefogadással vagy adományokkal!

Természetes támogatás az izmok és ízületek számára

Az aktív életvitel gyakran együtt jár kisebb-nagyobb mozgásszervi panaszokkal. A rendszeres sport, a sok ülőmunka vagy akár az időskori ízületi merevség mind olyan helyzet, amikor a test extra figyelmet igényel.

Újabb szombathelyi étterem zár be

Búcsúzik a Józsi bácsi.

Taxisokat ellenőrzött a kormányhivatal

2 szombathelyi sofőrnél hiányosságokat találtak.

Hogyan ünnepel egy fiatal a felnőttek között? Biztos nem társasjátékozni fogunk!

A szombathelyi Szabados Ármin nem csak dobásával, de a vb-döntő utáni nyilatkozatával is kitűnt.

A TISZA jelöltállítási folyamata kétlépcsős lesz

Applikációval lehet részt venni a folyamatban.

Elhunyt Robert Redford

A filmsztár Utah állambeli otthonában, szerettei körében halt meg.

Rendelkezésre áll a távhőszolgáltatás Győrben

Szeptember 15-től bármikor indítható a fűtés, ha hidegre fordul az időjárás. 

228 ezer forint Győrben a havi lakbér átlaga

Csúcstartó a budapesti II. kerület, itt 485 ezer forint egy havi albérleti díj.

Már a harmadik bőrt húzta a le a Győr+ a városnak belengetett 700 milliárdos fejlesztési csomagról

Színes-szagos hosszú cikkben elemzik a feltételes jövőt, arról sajnos nem szól a fáma, hogy: miből?!

Munkacsoportot alapított a kormány, hogy méltó módon legyen megünnepelve a kőszegi sikertelen török ostrom 500. évfordulója

Igaz az évforduló majd csak 2032-ben lesz, de a munkacsoport már 2026-ban megkezdi működését.

Extrém ajándékok pároknak

Ha közeleg a párod születésnapja, névnapja, és nem tudod, mivel lepd meg, akkor most hozunk pár ötletet. Ezek nem elcsépelt tippek lesznek, hanem egészen egyediek! A feliratos póló, bögre vagy az unalmas zokni és nyakkendő helyett valami mást mutatunk most be…

Egekben Nemény András népszerűsége

Egy friss felmérés szerint a szombathelyi polgármester 80%-os a támogatottsága.