Két évre kitiltottak egy Körmend-szurkolót a kosármeccsekről

ugytudjuk.hu 2020-02-26 10:56:00
Részegen balhézott a biztonságiakkal a decemberi ZTE-Körmend rangadón.

A Zalaegerszegi Járási Ügyészség gyorsított eljárásban vitte a bíróság elé annak a Vas megyei férfinak az ügyét, aki 2019. december 7-én (ZTE-Körmend 82-76) vendégszurkolóként vett részt a Zalaegerszegi Sport és Rendezvénycsarnokban megrendezett férfi kosárlabda mérkőzésen - olvasható az ugyeszseg.hu-n.

A vád szerint a férfi a mérkőzés alatt egy játékvezetői döntés miatti dühében, ittasan, a hazai szurkolók mellett lévő vendégszektort elválasztó szalagot a kezével leszakította és kiabálva, mutogatva megindult a hazai szektorban ülő nézők felé. Pár lépés megtétele után a közelben lévő biztonsági őr a terhelt mellé lépett, megfogta a két kezét, feltartóztatta és megpróbálta a vendégszurkolók szektorába visszaküldeni. A férfi ekkor a biztonsági szolgálat alkalmazottja felé lépett, jobb kezét ütésre lendítette, ami azonban a biztonsági őrt nem találta el. Ekkor az ott tartózkodó biztonsági őrök a terheltet lefogták, és a vendégszektorba visszakísérték.

Az ügyészség indítványával egyetértve a bíróság az ügyészi kezdeményezésre lefolytatott gyorsított eljárásban a rendbontás vétségét elkövető, büntetett előéletű férfivel szemben 150.000 forint pénzbüntetést szabott ki és két évre eltiltotta a Zalakerámia-ZTE KK által szervezett bajnoki kosárlabda mérkőzéseken való részvételtől és a Zalaegerszegi Sport és Rendezvénycsarnok látogatásától.

A sportrendezvények látogatásától való eltiltás az ítélet jogerőre emelkedésével kezdetét veszi, melynek végrehajtását sportrendészeti nyilvántartás alapján a rendőrség végzi.

Szólj hozzá!

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.

Bírósági szakaszba lépett a győri GYHG-mutyi - a vád szerint 758 millió forint tűnt el a város cégéből

Éveken át a veszteséges önkormányzati vállalkozást használták fel túlárazott és indokolatlan szerződésekhez.

Ideiglenesen lezárták a marcalvárosi futópálya egy szakaszát Győrben

Garanciális javítás miatt mintegy 40 méteren nem használható a körpálya, a sportolóknak átmeneti megoldást alakítottak ki.

A Fidesz el akarja hallgattatni az Ugytudjuk.hu-t!

Van számukra egy rossz hírünk: nem hagyjuk!

Február végéig érdemes kihelyezni a méhecskehoteleket

Sokat segíthettek a beporzók esélyein.

442 alkalommal csalt hamis aranylapokkal két győri férfi

Webáruházon keresztül csapták be amerikai vevőiket, a kár több mint kétszázmillió forint. 

Nem oszlatta fel magát a győri közgyűlés

Csupán a Tiszta Szívvel A Városért frakció szavazott az oszlatás mellett.

Fekete Dávid már a közgyűlés közben is a háborúval kampányol a Facebookon

Hallomásokra épített riogatás, miközben a város ügyei épp az ülésteremben vannak  napirenden.

Parkolási botrány Győr - bűncselekmény nem történt, Borsi Róbert mégis feljelentést tesz

A Fidesz az ügy kapcsán eljutott odáig, hogy Pintér Bence szerelmes Magyar Péterbe. 

8 milliárd 300 millió a propagandára - ennyiből szórta tele a médiát a kormány a hamis „TISZA-adós” nemzeti konzultációval

Az aHang szerint a kabinet ezúttal is teljes hadrendbe állította a komplett médiabirodalmát.