Rendőrök akartak véget vetni egy bulinak Beverly Hills-ben, lövöldözés lett a vége

Fehér Buda 2020-08-04 18:01:58
A koronavírus-járvány miatt nem tarthattak volna házibulit az államban, mégis több százan csődültek össze.

Helyi idő szerint tegnap este hívták ki a rendőröket Los Angelesben, miután egy Beverly Hills-i házban rendezett egy népes összejövetelt a tulaj. Az egyenruhásokat a szomszédok hívták ki, akik a hangos zenére panaszkodtak, ám a bulival van egy másik probléma is, 

Kalifornia államban ugyanis nem engedélyezik az ekkora összejöveteleket a járvány miatt.

Az Egyesült Államokban továbbra is hatalmas problémát jelent a koronavírus, pont Kalifornia államot sújtja a legrosszabbul a járvány.

A helyi híradásokban több videó is megjelent a házibuliról, később kiderült az is, hogy az NFL egyik játékosa hívta össze a haverjait. A CBS-nek egy biztonsági őrt is sikerült megszólaltatnia, ő azt mondta, tömött buszokkal érkeztek a házhoz a bulizni vágyók, több százan megfordultak a hatalmas épületben az este során. A felvételeken jól látszik, hogy a rendezvényen semmilyen előírást nem tartottak be, a vírus így kénye-kedve szerint terjedhetett a vendégek között:

 

 

A kiérkező rendőröket viszont nem fogadták tárt kézzel a partizók, az egyenruhások helyszínre érkezése után lövöldözés tört ki, négyen súlyosan megsérültek. A rendfenntartók vizsgálják az eset körülményeit, egyelőre még azt sem hozták nyilvánosságra, hogy melyik NFL játékos felelhet a buli miatt, de még azt sem, hogy melyik csapatnál játszik a férfi. 

A Twitteren közben egyre több részlet szivárog ki, egyes beszámolók szerint a rendőrök egészen korán kiértek a helyszínre, de egy ideig semmit sem tettek, mert nem akarták erővel betartatni a koronavírus miatt hozott előírásokat.

Szólj hozzá!

Megkezdődött a szombathelyi Olad Plató azbeszttel szennyezett útjainak bitumenes zárása

Valamint kalcium-kloriddal locsolnak le 20 négyzetméternyi területet.

Egyelőre 165 millió forintos költségvetéssel számol a 2026-os Savaria Karnevál

Az egyik idei húzónév a Beton.Hofi lesz. A karneválszínházat ezúttal a miskolci színház társulata játssza.

Nem árulják el mennyibe került a szombathelyi Nagyszálló

Az épület homlokzatán megjelent telefonszám végén bejelentkező ingatlanos nem érti, hogy miért érdekel egy újságot, hogy mi az ára a patinás épületnek.

Kapitány István: nem válunk le az orosz energiáról, és marad a rezsicsökkentés

A TISZA Párt gazdasági és energetikai miniszterjelöltje szerint diverzifikálni kell az energiaforrásokat, miközben átláthatóbb gazdaságot és korrupcióellenes fellépést ígért.

Ezt jelzi, ha csak egy „B opció” vagy a másik életében

Valahol mélyen mindannyian arra vágyunk, hogy valaki életének középpontjában legyünk.

Úszó költőszigetet kapott a győri Marcal-tó – így próbálják megmenteni a veszélybe került vízimadarakat

A társadalmi összefogással létrehozott platform biztonságos fészkelőhelyet nyújthat a drasztikusan megfogyatkozott sirály- és csérféléknek.

V. Németh Zsolt szerint érdemes Vadhajtásokat olvasni

Igaz, egy kicsit a kurv@ anyázás zavarja a képviselőt.

Tisztújítást tart ma a Szombathelyi Fidesz

Új elnöke, és elnöksége lehet a városi szervezetnek.

Ismét kikerült egy telefonszám az eladó tábla mellé a szombathelyi Nagyszállón

Most már nincs akadálya annak, hogy a jövőbeli lehetséges vevő, felhívja az eladót.

Nyarat idéző hétvégére hoztunk egy óriási csokor győri programot

Beindult a fesztiválszezon, csak úgy tobzódunk a helyi eseményekben. 

A zöldebb városok ára – szakértők szerint a környezetbarát városfejlesztések önmagukban nem oldják meg a társadalmi problémákat  

Megfelelő állami beavatkozás nélkül éppen az alacsonyabb jövedelműek kerülhetnek hátrányba.

Szombaton megint fut a város Szombathelyen

Reggel fél 8 órától indul a nevezés.