Okorn: még a kezünkben van a továbbjutás sorsa, mindent megteszünk, hogy bejussunk a 16 közé

Vágvölgyi Bálint 2020-01-16 15:21:00
A Falco edzője szerint csapata egyáltalán nem játszott jól.

A Falco-Vulcano Energia KC Szombathely tegnap 91-77-es vereséget szenvedett Bonnban. A sárga-feketék vezetőedzője, Gasper Okorn így értékelt a mérkőzés utáni sajtótájékoztatón:

"Először is gratulálok a hazai csapatnak, teljesen megérdemelten győztek. Sajnálom a szurkolóinkat, akik ilyen messze elkísértek minket és ezt kellett látniuk. Ha őszinte akarok lenni, akkor a Bonn többé-kevésbé negyven percen keresztül kontroll alatt tartotta a játékot, úgy érzem, hogy mi nem voltunk itt. 91 pontot kaptunk, 50%-kal tripláztak. Ha megnézzük az elmúlt 11 meccsünket a BL-ben, akkor azt kell mondani, hogy a Dijon elleni találkozón kívül ez volt az, amelyen egyáltalán nem játszottunk jól. Csalódottak vagyunk, de ettől függetlenül minden megy tovább, még a kezünkben van a továbbjutás sorsa, mindent megteszünk azért, hogy bejussunk a 16 közé."

(via BB1.hu)

 

Szólj hozzá!

Toronyba is ellátogat Magyar Péter a héten

Celldömölköt és Szentgotthárdot is útba ejti.

A győri kerékpárosok segítségét kéri a városvezetés

Most bárki elmondhatja javaslatát, hogy mire költsék a bringás infrastruktúra fejlesztésére szánt 50 millió forintot.

Magyar Arany Érdemkereszt kitüntetést kapott Hollósy Tamás, szombathelyi ügyvéd

Állami kitüntetésben részesült Sági József, és Szinetárné Márkus Teréz, a szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium tanára.

Tegnap Szalay-Bobrovniczky Kristóf járt titokban Szombathelyen

Vagyis előre egyeztetett, szűk körben mondta el, hogy aki a Fideszre szavaz az a békére szavaz.

Budapesti BL döntő - hetven eurótól indulnak a jegyárak

A Puskás Arénában rendezik a labdarúgó finálét május végén, a belépőket sorsolással osztják ki a drukkerek között.

Állami kitüntetéseket kaptak győri szakemberek a nemzeti ünnep alkalmából

Tudósokat, pedagógusokat, művészeket és közszolgálatban dolgozó szakembereket is elismertek a nemzeti ünnephez kapcsolódóan.

Egy friss felmérés szerint minden ötödik magyar diák funkcionális analfabéta 

Az Oktatási Hivatal mérése alapján a tanulók jelentős része még az alapvető szövegértési feladatokkal is nehezen boldogul. 

Tíz perc alatt elfogták a rablót Győrben

A 48 éves szlovák elkövető rekord gyorsasággal került rendőrkézre.

Czeglédy Csaba szinte összes választási plakátjára börtönrácsot rajzoltak Felsőcsatáron

Igencsak billeg ilyenkor, hogy ez rongálásnak vagy véleménynyilvánításnak minősül.

Magyarország melegszik - a 10 valaha volt legmelegebb év az elmúlt másfél évtizedből kerül ki

A klímaváltozás már most is átalakítja hazánk időjárását, vízkészleteit és mezőgazdaságát.

Tárlatvezetések, előadások és kiállításmegnyitó - sűrű hetet kínál a Rómer Múzeum Győrben

Kurátori tárlatvezetés, művészeti előadás, festménybemutató és fotókiállítás is várja az érdeklődőket a győri intézmény következő napokban induló programsorozatában.

Akikre büszke a város - díszközgyűlésen adták át Győr rangos kitüntetéseit

Három díszpolgári címet és három Pro Urbe Győr díjat adtak át a március 15-i ünnepségen a Városháza dísztermében.

Nemény András: "Mindig voltak, mindig lesznek ellentétek, talán mert mindenki a saját hite, meggyőződése szerint akar jobbat Magyarországnak."

1848 hősei, Horváth Boldizsár és a szombathelyi 16 pont mellett, egy csipetnyi aktuálpolitika is belefért a polgármester beszédébe.

Kényelem és egészség a munkahelyeken

Az álló munkavégzés, ami sokak számára mindennapos feladat, súlyos kihívásokat rejthet magában. A lábak folyamatos terhelése huzamosabb ideig nemcsak fárasztó, de hosszú távon egészségkárosító is lehet.