Kikapott Bonnban a Falco

Vágvölgyi Bálint 2020-01-15 21:42:00
Zsinórban második vereségük a BL-ben a sárga-feketéknek.

Közel száz vendég szurkoló kísérte el Bonnba a Falcót. Közel sem volt telt ház a hatezres arénában. Eleinte még fej-fej mellett haladtak a csapatok. Nagy volt az iram, egyik oldalon sem a védekezés dominált. 16-15-nél, Váradi kosara után a Bonn kérte ki a mérkőzés első idejét. Tíz perc után 24-19 volt az állás - írja a BB1.hu, kosaras szakportál.

Hooker hármasára Saibou válaszolt. Elkapta a fonalat a hazaiak légiósa, két perc után, 29-22-nél Okorn is felmutatta a T-betűt. Frazier hármasával először lett közte tíz. 36-31-ig visszajött a Falco, de rossz döntések sora következett támadásban. Vissza is állt a kétszámjegyű különbség. A szombathelyiek azonban nem ismertek lehetetlent, Váradi duplájával újra nyílttá vált a mérkőzés. 41-35-ös állással mentek pihenőre a csapatok.

A fordulás után Simmonsé volt az első kosár, Frazier triplájával pedig újra tízzel ment a Bonn. Két és fél perc után, 48-36-nál Okorn időt kért. Simmons kintről volt eredményes, elképesztően jól dobtak távolról a németek, akik 10-1-es szériánál tartottak. 56-40-nél három hazai büntető előtt időt kért a Szombathely. 65-52-ről indult a negyedik negyed.

Újabb 5-0, és már majdnem húsz volt közte. Curry próbálkozott becsülettel volt csapata ellen, több-kevesebb sikerrel. Második hármasát követően, 72-61-nél, hét perccel a vége előtt a Bonn kért időt. Nem sokkal később, 79-63-nál pedig a Falco. Innen már nem volt visszaút. Nagyot küzdöttek a sárga-feketék, de ma nem volt esélyük a pontosabb és precízebb német csapat ellen. Megérdemelten nyert, és vágott vissza a Bonn.

Telekom Baskets Bonn - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 91-77 (24-19, 17-16, 24-17, 26-25)

Bajnokok Ligája, D-csoport, 11. forduló
Bonn, Telekom Dome,

Bonn: Lawrence 6, Binapfl -, Simons 23/12, Subotic 5, Brown 12/3. Csere: Frazier 13/9, McKinney-Jones 2, Lischka 2, Saibou 22/12, Zimmerman 6.

Falco: Váradi 10/6, Perl 9, Benke 4, Washington 4, Reddic 17. Csere: Hooker 5/3, Curry 14/6, Filipovity 10/6, Lake 4.

Szólj hozzá!

Trametes versicolor: az immunrendszer titkos fegyvere

Bizonyára hallott már a különféle gyógyító gombákról, amelyek hozzájárulnak mind az emberek, mind az állatok egészségének javításához

Nem jelentek meg a fideszes képviselők a péntek esti győri közgyűlésen

Az ülést, mivel az nem volt határozatképes, a polgármester elnapolta.

Lezárták a bozsoki határátkelőt

Bucsu, és Kőszeg továbbra is nyitva.

Megjelent a Zaporozsec átalakulásáról szóló dal

Tagcserék történtek a zenekarban.

Gyerekcipő választási útmutató szülőknek

A gyermekcipők kiválasztása minden szülő számára komoly kihívást jelenthet. Ahogy csemetéink cseperednek, lábaik folyamatosan változnak, ezzel párhuzamosan pedig szükségük van arra, hogy a megfelelő lábbelit viseljék.

Február 27-én ismét Szombathelyre érkezik Magyar Péter

Azt még egyelőre nem lehet tudni, hogy melyik helyszínen várja majd az érdeklődőket.

Ha nem követed Vámos Zoltán Facebook-oldalát, akkor semmit sem fogsz tudni a hóhelyzetről

A Vas Vármegyei Kormányhivatal sem hivatalos weboldalán, sem Facebook-oldalán nem közölt eddig semmit a hóhelyzetről. A főispán privát oldalán tart one man showt.

A 7,5 tonnát meghaladó járművek 12 órától nem közlekedhetnek Vas vármegye útjain

A rendőrök pihenőhelyekre, parkolókba terelik az érintett járműveket!

Elárasztották a győri bíróságot azok a vélemények, amelyek szerint túlságosan kesztyűs kézzel bánnak a halálos gázolóval

A bíróság elnöke attól tart, hogy ezzel a közhangulat alkalmas lesz arra, hogy a bíróságba vetett közbizalmat megrendítse.

Változás a pénteki győri programban: TSZV tüntetés lesz, a közgyűlést viszont máshol lehet követni

Az időjárás átírta a terveket, de a részvétel lehetősége megmarad, több helyszínen is élő közvetítéssel.

A Jobbik megnevezte jelöltjét Győr-Moson-Sopron vármegye 2-es választókerületében

A párt önálló indulással készül a 2026-os országgyűlési választásra, a körzetben Pápai Petra lesz az egyéni jelölt.

Íme a legjobb programok erre a hétvégére Győrben

Mollywood, Rammstein Tribute, farsang, hangfürdő, és egy tüntetés.

Havazás és hófúvás várható pénteken - több vármegyére figyelmeztetést adtak ki

A Nyugat-Dunántúlon jelentős mennyiségű hó hullhat, viharos széllel és hótorlaszokkal kell számolni.

Közgyűlés helyett össz-bizottsági ülés lesz délelőtt 10 órakor a Győri Városházán

Dolgozni, vitázni tehát lehet munkaidőben, de érdemben dönteni valószínűleg csak este 6 után. 

Sárkány Péter nem mond le posztjáról, és jelen lesz a győri közgyűlésen - ha lesz közgyűlés

Az elnök-vezérigazgató újra elmondta, hogy megvan a győriek pénze, kiderült, hogy a Győr-Szol a nyár végére forrás nélkül maradhat, és, hogy feljelentette Pintér Bencét. 

Felfrissülve Karintiában: a szaunakultúra ereje

Karintia sokakat nemcsak az Alpok szépségével vonz, hanem az itt található pihenési lehetőségeivel is.

„Totális erkölcsi mélypont” - Magyar Péter szerint minden határt átlépett a Fidesz kivégzős videója

A TISZA elnöke elfogadhatatlannak és megbocsáthatatlannak nevezte a gyerekekkel és fejbelövéssel operáló kampányvideót.