Mutatjuk a heti ötös lottó nyerőszámait

Varga Mátyás 2020-06-06 19:55:00
Elő a szelvényekkel!

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 23. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

Nyerőszámok:

18 (tizennyolc)      
31 (harmincegy)    
56 (ötvenhat)        
68 (hatvannyolc)  
83 (nyolcvanhárom)

Nyeremények:
    
5 találatos szelvény nem volt;
4 találatos szelvény 27 darab, nyereményük egyenként 1.716.520 forint;
3 találatos szelvény 2410 darab, nyereményük egyenként 20.905 forint;
2 találatos szelvény 67.058 darab, nyereményük egyenként 1955 forint.

Joker: 288117

Az 1 darab Joker-telitalálatra 36.976.635 forintot fizetnek.

Forrás: MTI

Szólj hozzá!

Válaszd ki a tökéletes WC-t a fürdőszobádba

Gondoltál már arra, hogy mennyire fontos lehet a megfelelő WC kiválasztása a fürdőszobád összképében?

Százmilliós támogatás a győri sportnak – startol a Magvassy Mihály-program

Április 9-ig jelentkezhetnek a sportszervezetek, külön forrás jut a fogyatékkal élő sportolók támogatására is.

Műkörmös, borostás, műszempillás férfit látott fizetni a sárvári Lidlben az egyik helyi fideszes önkormányzati képviselő

Vagy csak vízionált. Minden esetre Kampelné Kozlovszki Marianna szerint a gender szerinte veszélyes. 

Szijjártó Péter looking at things: épülő gyógyszergyári csarnok Körmenden

14 és fél milliárd forintból bővíti gyáregységét az Egis.

Most bárki beleszólhat az új klímatörvénybe – kerekasztal-beszélgetést tartanak a témában Győrben

Civil kezdeményezés keretében várják az érdeklődőket a Rómer Házba.

Húsz év után emelik a szociális támogatásokat Győrben

A 2026-os költségvetés egyik legfontosabb eleme a rászorulók segítése.

Kizárja az unió Magyarországot az érzékeny egyeztetésekből – a diplomaták bizalmi válságról beszélnek

Szijjártó Péter videóban háborodott fel az állítólagos lehallgatásán, ugyanakkor nem cáfolta, hogy szivárogtatott volna az oroszoknak. 

Illés Károly a választási bizottságnál panaszolt be egy viccet

Elutasították a fideszes önkormányzati képviselő beadványát.

Elhunyt Farkasházy Mimi

A Hócipő főszerkesztője 78. születésnapja után pár órával halt meg.

Hol parkoljunk a Liszt Ferenc repülőtér közelében?

Ahogy elérkezik az idő egy újabb izgalmas utazás megkezdéséhez, sokaknak megoldandó feladattá válik az autó elhelyezése a reptér közelében.

„Nem elég emlékezni, igazságot is kell szolgáltatni” – Pintér Bence a győri zsidó múlt sötét fejezeteiről beszélt

A polgármester a Kossuth utca történetén és egy emigrált család sorsán keresztül mutatta meg, mit veszített a város.

Diószegi Judit: Magyarországon meg kell tanulnunk, hogy éljünk a demokratikus jogainkkal

Szerinte, ha a TISZA nyer, akkor olyan kormányunk lesz végre, ami tettvágyó, és az emberekért dolgozik.

„Bécsben vetettem mintát” – drogteszttel reagált a vádakra Magyar Péter

Az ellenzéki miniszterelnök-jelölt szerint a TISZA-kormány alatt a politikusoknál is rendszeres vizsgálatok jöhetnek.