Több mint 2 tonnával haladta meg a megengedett legnagyobb össztömeget.
A Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Autópálya Alosztály munkatársai október 7-én az M3-as autópályán ellenőriztek egy külföldi rendszámú járműszerelvényt, amelyről kiderült, hogy a tehergépkocsi és az utánfutó súlya
összesen több mint 2000 kilogrammal meghaladja a megengedett legnagyobb össztömeget.
Az egyenruhások a sofőrrel szemben szabálysértési eljárást indítottak.

Borneói kormányzati delegáció járt Győrben
Sarawak miniszterelnök-helyettese vezetésével érkezett 27 fős küldöttség a városba, hogy a térségfejlesztés és a nemzetközi együttműködések tapasztalatait tanulmányozza.