Leverte, majd el is lopta az autójára rakott kerékbilincset egy magyar férfi Ausztriában

Vágvölgyi Bálint 2019-11-26 09:36:00
Most vádat emeltek ellene.

A Sárvári Járási Ügyészség lopás bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2018 májusában Ausztriából ellopta az autóját lezáró kerékbilincset.

A vádlottal szemben Bécsben indult szabálysértési eljárás, melyben közlekedési szabálysértések miatt 300 euró pénzbüntetést szabott ki rá az illetékes rendőrigazgatóság. A hatóság azért, hogy a vádlott ne tudjon a járművel közlekedni, a büntetés kiszabásával együtt a tulajdonában lévő autóra kerékbilincset rakott, és tájékoztatta arról, hogy a büntetés megfizetéséig a járművel nem közlekedhet.

A vádlott azonban a büntetést nem fizette meg, hanem eltávolította a 109.000 Ft értékű kerékbilincset, azt ellopta, és visszatért Magyarországra.

A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Sárvári Járásbíróság fog dönteni.

Szólj hozzá!

Orbán Viktor kiállt Szakács István mellett

A Védvonal biztosítja az influenszer a jogi védelmét.

Kiderült milyen vendéglátó lesz a szombathelyi Pannónia Házban

A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.

Hogyan érhetjük el a vágyott csúcsélményt?

Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?

Megmutatják a megyei adatok, hol növelik leginkább a halálozást a hőhullámok

A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.

Pucér képeket ígért bankkártya adatokért cserébe egy sárvári nő

A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.

Saját kisfiát ütötte el tolatás közben egy édesapa, a győri ügyészség megrovásban részesítette

A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.

Lampionok, hajók, jet-ski verseny és kacsaúsztatás: másodszor érkezik a különleges vízi fesztivál Győrbe július 18-án

A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.

Megsérült V.Németh Zsolt

Hetek óta bekötött kézzel jelenik meg mindenhol a fideszes képviselő.

Magyar Péter: a Fidesz és az MSZP hetven-harminc arányban lopta el az országot

A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.

Takács Tibor lehet Vas megye új rendőr főkapitánya

Július közepén tartanak állománygyűlést, itt jelenthetik be az új főkapitányt.

Harminc év után újul meg a győri buszpályaudvar környékének egyik legrosszabb útszakasza

Július 6-án kezdődik a Zrínyi utca és a Hunyadi utca felújítása, a munkálatok idején forgalomkorlátozásokra is számítani kell.

Republikon: közel háromszoros a TISZA Párt előnye a Fidesz előtt

A június végi felmérés szerint tovább nőtt a különbség a két legnagyobb politikai erő között, miközben a kisebb pártok támogatottsága érdemben nem változott.

A víz jövőjéről tanácskoztak Győrben - jubileumi konferencia a fenntartható megoldásokért

Ötödik alkalommal rendezték meg, a „Víz, amit akarunk” konferenciát, ahol a klímaváltozás és a biztonságos vízgazdálkodás állt a középpontban.