Kirúgták az állásából azt a tanárnőt, aki bosszúból ráköhögött egy babára

Fehér Buda 2020-07-09 12:08:00
Az egy éves kisfiú nem sokkal később be is lázasodott.

A múlt hónapban okozott szinte teljes globális felháborodást egy amerikai tanárnő, miután egy kaliforniai vendéglátóban lehúzta a maszkját, majd ráköhögött egy egy éves kisfiúra. A kisfiú nem sokkal később be is lázasodott, de szerencsére azóta felépült, az orvosok szerint nem okozott nála maradandó károsodást a betegség, amit valószínűleg a tanárnőtől kapott el.

A kisfiú anyja az eset után próbálta kideríteni, hogy ki köhögött a gyermekére, végül több fotó közül választotta ki a támadót. A nőről ekkor derült ki, hogy egy iskolában tanít, a tankerület azonnal kirúgta az állásából. Azóta egy közleményt is kiadtak, amiben azt írják, nem tolerálják azokat a munkatársaikat, akik akarva veszélyeknek teszik ki a gyermekeket.

 

 

Moreya Mora, a gyermek édesanyja a helyi médiának elmesélte, hogy a tanárnőnek azért borult el az agya, mert szerinte nem tartottak kellő távolságot tőle. Mora szerint azért lehetett ennyire paranoiás a tanárnő, mert Kalifornia államban egyre jobban elhatalmasodik a koronavírus-járvány, ami miatt sokan veszélyeztetve érezhetik magukat. Mora azt is elmesélte, hogy a nő ezután odalépett a fiáhot, lehúzta a maszkját, majd erősen, háromszor is ráköhögött az egy éves fiúra.

Mora szerint az is elképzelhető, hogy a tanárnő rasszista indítékkal támadt rájuk, az édesanya szerint ugyanis csak azután kezdte zavarni a közelségük a nőt, miután meghallotta, hogy Mora spanyolul beszél a nagymamájával.

 

Forrás: Metro

Szólj hozzá!

Vádat emelt az ügyészség a Pintér Bence által feltárt, és az Ugytudjuk.hu-n publikált GYHG-ügyben

Közel 760 milló forintos vagyoni hátrányt okozhattak a hulladékkezelő cégnek.

Kávé és festmény, női testképek, művészkönyvek - februári programok a Rómer Múzeumban

Beszélgetés egy festményről a Café Kultúrban, és több izgalmas időszaki kiállítás vár mindenkit Győr belvárosában.

Lex Haladás: a Homlok Zrt. nem tudja elvinni a sportegyesület állami támogatását 

Hiába akarja érvényesíteni a kölcsönadott 200 millió forint és kamatainak visszafizetését a cég, az állam védőpajzsot nyújtott a sportszervezetnek.

Az EU döntése szerint fejlett járásokban nem támogatnak útfejlesztéseket, ezért most Sárvár 1 milliárd forintos uniós támogatást kap útfejlesztésekre

Korábban Kondora polgármester azt mondta, azért nem kapnak uniós pénzt a sótonyi körfogalomra, mert fejlett településnek számítanak. Most mégis uniós forrásból történő útfejlesztéseket jelentettek be.

Pintér Bence: eltűnt 1 milliárd 700 millió forint, válasz pedig továbbra sincs a Győr-Szol-tól

„Az idő halad, a becsület fogy” - a múlt heti közgyűlés margójára.

Az állandó stressz árnyoldalai: milyen betegségeket okozhat?

Manapság a stressz életünk elválaszthatatlan részévé vált, mégis sokan nem is sejtik, milyen hosszú távú egészségügyi kockázatokat rejthet magában.

Valami bűzlik a Publicus Vas01-re vonatkozó legutóbbi felmérése körül

Nem tudni ki a megrendelő, a kutatás a mai napig nem került nyilvánosságra az intézet weboldalán, és nem készült felmérés arról, hogy mi van akkor, ha Vámos, Rápli és Czeglédy neve is ott van a szavazólapon.

Szerda délután Győrbe érkezik a Lázárinfó - Fekete Dávid meghívta a barátait

5 órakor a Vásárcsarnoknál bárki, bármit kérdezhet. Állítólag. 

Közel 50 millió forinttal nőtt Ágh Péter értékpapír vagyona egy év alatt

Ingatlanja, autója azonban továbbra sincs a parlamenti képviselőnek.

Zavarkeltésről beszél a Győr Projekt, a több száz milliós hiányról viszont hallgat

A városi cég szerint a kérdések veszélyeztetik a működést.

Hétvégi programok Győr környékén

Kopogtat a farsang, nyakunkon a báli szezon.

A Vas Népe újságírója szerint Magyar Péterék visszahoznák azt a Magyarországot, amikor fegyverrel lőtték a romákat

Ezt az alá a videó alá sikerült kommentelnie, amely súlyos személyiségi jogokat sértve, állítólagos bűnöket sorol fel egy Lázárinfón résztvevő demonstrálókkal kapcsolatban.

Ingyenes hétvégi programok Győrben 

Ha péntek, akkor győri programajánló.

Péntektől érkezik a februári dupla nyugdíj és a 14. havi első negyede

Korábban kezdi a kézbesítést a Magyar Posta, a kifizetések egy utalványon érkeznek.