Iskolakezdésre megérkezhet Győrbe hat új csuklós busz, így néznek majd ki

Pintér Bence 2020-08-17 15:15:00
A Győrben közlekedünk oldal csípett el egy fotót a Debrecenben várakozó csuklós buszokról.

Márciusban adtunk hírt arról, hogy év végéig 22 új csuklós buszt hoz a Volán Győrbe, miután januárban már 17 Mercedes megérkezett a városba – a 22 új buszt korábban júliusra ígérték, ez azonban csúszni látszik, hiszen a Győrben közlekedünk oldal most arról adott hírt, hogy

iskolakezdésig várhatóan hat csuklós Mercedes érkezik a városba.

Az új, Törökországban gyártott buszok már Debrecenben vannak, ahol az oldal forrásai szerint már csak a „hozzáadott értékre” várnak, jelentsen ez bármit is. Íme, fotó is akad:

Győrben közlekedünk

Mit tegyünk baleset esetén - hosszú poszt, olvasni kell (ha neked... nem megy, kérj meg valakit, aki felolvassa neked, mert fontos) Egy nagyon érdekes eset kapcsán fontos tisztáznunk ezt a kérdést, mert úgy fest, hogy sokan ezt vagy nem tudják, vagy a pillanatnyi helyzet okozta stressz következtében elfelejtik. Hogy mit tegyünk?

Olvasóink emlékezhetnek: tavaly ősszel és télen az egész városban akadozott a tömegközlekedés, amelynek egyik oka a sofőrhiány, másik oka pedig például az volt, hogy az öreg buszpark mára megbízhatatlanná vált. Januárban végül a kampány közepén érkeztek meg az új buszok a városba, amit az akkor még csak jelölt Dézsi Csaba András vett át .

Forrás: Győrben közlekedünk

Szólj hozzá!

Bő egy év telt el és még mindig folyik a nyomozás a csepregi önkormányzatnál felmerült sikkasztás ügyében

Információink szerint ez eljárást egyszer már megszüntették, majd nemrég újranyitották. Ezt azonban sem a rendőrség, sem az ügyészség nem erősítette meg.

Fideszes delegálttal töltötték fel Sárváron az egyik megüresedett bizottsági helyet

Továbbra sem tükrözi a választási eredményt a bizottsági helyek elosztása.

Megrongálta a csatornát egy figyelmetlen sofőr Győrben

A rendőrség a lakosság segítségét kéri. 

Államosítják a Haladás Sportkomplexumot

Lényegében eddig is az államé volt, de most kiiktatják az állami céget is.

Vereséggel tért vissza Európába az ETO FC

Nem jött össze a bravúr Jerevánban.

Elhalasztják a hétvégi Balaton-átúszást

Jöhet zivatar és szaharai por is.

Magyar konzulok segítik a szurkolókat a nemzetközi kupameccseken 

Cipruson és Örményországban is lesz magyar jelenlét.

Így ömlik a magyar pénz Ukrajnába

Most épp áram formájában.

Hogyan ápold tudatosan a hajadat egész évben?

Vajon mennyire befolyásolja a mindennapi megjelenésedet a hajad ápoltsága? Az évszakok változása új kihívások elé állítja a hajunkat, ezért fontos, hogy mindig a megfelelő megoldásokat válasszuk.

Ingyen vizet oszt a MÁV-csoport a hőség miatt

Harmadfokú riasztás van érvényben.

Elvesztették a világbajnoki döntőt a magyar pólós lányok

A görögök végig vezetve értek fel a csúcsra.

Breaking news: Győrben járt Fekete Dávid!

Vidéki körútját szakította meg a politikus.

Mi ez hagymás bab? Nem, krumplis hal!

Könnyű nyári recept a Szigetközből.