Így még biztosan nem hallottad Avicii Wake me up című számát

Vágvölgyi Bálint 2018-11-17 12:56:00
Család, barátok és rajongók együtt emlékeztek a svéd DJ-re egy stockholmi templomban.

Avicii családtagjai, barátai, és rajongói együtt emlékeztek a svéd DJ-re. A Tim Bergling néven született zenész áprilisban halt meg, most egy stockholmi templomban búcsúztatták el, ahol édesapja, Klas Bergling tartott beszédet. A TMZ azt írja, hogy a búcsúztatón a templom kórusa Avicii egyik leghíresebb dalát, a Wake me up-ot is elénekelte. Erről az Instagramra került fel egy videó:

Memorial concert for Tim Bergling "Avicii" in his own church this evening. His friends were singing and his father was speaking. One thousand people came to church on a Friday evening to show our respect to Tim and his family. #timbergling #avicii #stockholm #wemissyou #hedvigeleonorakyrka #friday

251 Likes, 25 Comments - Sara S (@swediepirut) on Instagram: "Memorial concert for Tim Bergling "Avicii" in his own church this evening. His friends were singing..."


A DJ még áprilisban, sajátkezűleg vetett véget életének Oman fővárosában, Maszkatban. 28 éves volt.

Ha ön, vagy valaki a környezetében krízisben van, hívja a 116-111 (KÉK-VONAL) vagy a 116-123 lelki elsősegély telefonszámot.
Díjmentesen hívható a nap 24 órájában, az ország egész területéről.
Az Alapítvány az öngyilkosság ellen honlapján, ide kattintva további információ található.

Szólj hozzá!

Hasznos győri információk az évkezdéshez

Autóbusz-menetrend, bérletek, patikaügyelet, miegymás.

Akciósan kapja a közterületet az egyházmegye Kőszegen

Korábban fizetniük sem kellett a templom felújítások miatt foglalt területek után.

Változékony idő várható az új év első hétvégéjén

Napközben fagypont fölött lesznek a maximumok.

Olyan dunaszerdahelyi szervezet kapott 159 millió forintos támogatást a magyar államtól, aminek még honlapja sincs

Miközben a felvidéki magyar jogsérelmekben nincs előrelépés, a pénzosztás olajozottan működik.

Digitálisra vált a bérletes parkolás Győrben

Január 5-én indul az értékesítés, az árak nem változnak.

Év végi programajánló Győrben

Nem kell otthon ülni Szilveszterkor sem.

Figyeljünk a négylábú kedvencekre szilveszterkor!

Ami nekünk ünnep, sok állatnak az év legfélelmetesebb éjszakája.

Eladó a szombathelyi Cabana Garden épülete

198 és félmillió forint az ára.

„Börtönökbe vinnék a Szőlő utcai gyerekeket” - újabb súlyos állítások a gyermekvédelmi botrányban

Dobrev Klára szerint a kormány a tanúk eltüntetésével próbálhatja lezárni az ügyet, miközben egyre több a megválaszolatlan kérdés.

Magyar Péter: Orbán Viktor miatt két év alatt több mint 800 milliárd forinttól esett el Magyarország

A TISZA elnöke szerint a kormány hitelekkel pótolja az elvesztett uniós forrásokat, amit még az unokáink is fizetni fognak. 

Rápli Róbert üzent Czeglédynek: “Derkovitsi gyerek vagyok, és büszke szombathelyi!”

A DK támogatta független jelölt kommentekben provokálta tovább a TISZA jelöltjét.

Konzorciumban marad, és felsőkategóriás támogatást kap Győr 3 nagy sportklubja

A Győri Atlétikai Clubot, az UNI Győri Úszó Sportegyesületet és a Győri Vízisport Egyesületet több száz millió forinttal dotálja az állam.

A hazai haderő fejlesztését ünnepli közleményében a békeharcos kormány

Miközben Európát ekézik a sorkötelezettség miatt, itthon sikertörténetként adják el a fegyverkezést.