Hétfőn kiürítették, majd lezárták a győrújbaráti Pitypang Óvoda egyik épületét a járvány miatt

Pintér Bence 2020-11-10 12:27:00
Egy óvónőnek pozitív lett a tesztje az intézményen belül, a szülőket arra kérték hétfőn, hogy mihamarabb vigyék el a gyerekeket.

Pozitív koronavírus-teszt miatt hétfőn kiürítették, majd lezárták a győrújbarti Pitypang Óvoda Liszt Ferenc utcai épületét

– derült ki egy helyi Facebook-csoport posztjából.

Az intézménybe járó gyermekek szüleit hétfőn arra kérték, hogy minél előbb vigyék el a gyerekeket, ma pedig nem nyitott ki az intézmény: a járványügyi hatóság elrendelte lezárását, az ott dolgozók és a gyerekek kontaktszemélyként november 16. éjfélig karanténban vannak. Időközben felhívott minket Kóbor Attila, Győrújbarát polgármestere, aki elmondta, hogy a lázmérést végző, egyébként tünetmentes óvónőnél mutatták ki a vírust, ezért történt az intézkedés. Az épületet fertőtleníteni fogják.

A minap beszámoltunk róla: a győri Erzsébet Ligeti Óvoda Magyar utcai intézmények dolgozói is nagy számban betegedtek meg.

Szólj hozzá!

Malac arcúra retusált emberek képével kampányol Deutsch Tamás

Nem ez az első fiaskó az idei Fidesz-kampányban, de ezt még mi sem láttuk jönni. 

A közgyűlés határoztára van szükség ahhoz, hogy a polgármester a kérdéseit hivatalos formában is feltehesse a győri rendőrség vezetésének

Ezért hívott össze rendkívüli ülést Pintér Bence - az Orbán-beszéd közben történt atrocitások tisztázása a cél. 

Dunaújvárosban is visszalépett a DK országgyűlési képviselőjelöltje

Szabó Zsolt a város alpolgármestereként ismert politikus a kerületben, mégis visszalépett.

Rendőrség: A választási gyűlések rendjének fenntartása a szervező felelőssége

Közleményt adott ki a testület az elmúlt napok eseményei után.

Magyar Péter: aki nem a lakcímén voksolna, annak április 2-án 16 óráig lépnie kell!

Fontos határidőre figyelmeztet a TISZA Párt: csütörtök délutánig lehet átjelentkezni a szavazáshoz.

Idén nyáron végre felújítják a Hecsei úti felüljárót Győrben

A város egyik legfontosabb közlekedési útvonalán júniustól indulnak a munkák, időszakos lezárásokra is készülni kell.

A 21 Kutatóközpont szerint 40-28-ra vezet a TISZA a Fidesszel szemben

Ez a teljes népesség leképezésében jött eredmény. A friss felmérés szerint 2 párti parlament lehet a következő ciklusban.

Király Gábor 50 éves

Április elsején, a bolondok napján született a 108-szoros válogatott labdarúgó.

Pintér Bence feljelenti mint bűnszervezetet és kezdeményezi a fekete pufajkások kitiltását Győrből

Feljelentéséhez csatolta azokat a felvételeket, amelyek alapján a nyomozó hatóság beazonosíthatja az elkövetőket.

3 és félmillió forint értékben elkövetett internetes csalás miatt kell bíróság elé állnia egy férfinak és egy nőnek

Nem létező árúkat kínáltak eladásra. Körmendi és Szentgotthárdi vásárlókat is megkárosítottak.

Kósa Roland a MÁV vezetőivel egyeztetett: több győri vasúti ügyben is előrelépést ígérnek

Az alpolgármester szerint az aluljáró takarításától az akadálymentesítésen át a zajvédelemig több konkrét kérdésben is sikerült eredményt elérni.

Több mint 100 millió forinttal támogatja Győr a civil szervezeteket

A városházán megkezdődött a támogatási szerződések aláírása, a 2026-os költségvetésben több fontos területre is jut pénz.