Hazaárulózással mutatta be a Fidesz választási programját Szombathelyen

BZ 2019-09-23 22:07:00
Hende szerint mindenkinek van gazdája.

Míg Nemény András, az Éljen Szombathely polgármesterjelöltje először februárban, majd néhány hete a Savaria Mozi többszázfős nagytermében részletesen ismertette választási programját, addig Balázsy Péterére szeptember végéig kellett várni.

Az MMIK-ban lévő rendezvényen Kondora Bálint, a Vas Megyei Közgyűlés alelnöke vállalta a moderátori teendőket, majd Puskás Tivadar, leköszönő polgármester beszélt a sikerekről, a kormányzati adósságátvállalásról és arról, mennyire jól teljesítette a munkát és böcsületet.

Az este főattrakciójaként a nézőkkel megtapsoltatott Balázsy Péter állt a színpadra, ahol beszélt azokról a programpontokról, amikkel meggyőzné a választókat.

Ne lepődj meg, ha ezek egy része más szervezetek programjából ismerős már.

Többek között azt ígérte, hogy évente 20 utcát felújítana, öt év alatt 100-at, összefüggővé tenné a kerékpárutakat, környezetbarát buszokat vásárolna, új parkolókat építene, és sok fát ültetne, szigorítaná a lakóparképítés szabályait, rendbe tenné a parkokat, megmentené a Brenner-villát és a Nagyszállót, egységes városi ügyfélszolgálatot hozna létre.

Balázsytól a díszvendégként Szombathelyre érkezett Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere vette át a szót. Körülbelül háromnegyed órás beszédében a kormányt méltatta, riogatott Gyurcsánnyal és a migránsokkal, valamint a szavazáson részvételre buzdított. Cser-Palkovics után Hende Csaba állt a pódiumra. Beszédjében többször is reklámozott minket is ezért:

Ezúton is köszöntjük azokat az olvasókat, akik Hende Csabának köszönhetően olvassák most az Ugytudjukot! Reméljük, sok érdekes információt olvasnak majd az oldalon, kellemes időtöltést kívánunk!

Szóval Hende Csaba. A választás tétjéről indított, hogy aztán megérkezzen Gyurcsány Ferenchez és Czeglédy Csabához. Hende elmélete szerint ugyanis Gyurcsány Ferenc Czeglédy Csaba gazdája, aki Nemény András gazdája. (A miénk meg Ungár Péter.) Sőt, Neménynek van egy másik gazdája is Frans Timmermans személyében, aki az Európai Bizottság alelnöke.

Ha ez nem lett volna elég, az est csúcspontjaként lehazaárulózta Nemény Andrást és ezt skandáltatta a közönséggel is.

Ez azért is különös, mert az egységét mindig hangoztató Fidesz fórumán egy óra leforgása alatt Balázsy Péter még arról beszélt, hogy békét kell hozni Szombathelyre a harcok helyett, addig nem sokkal utána Hende Csaba már vígan fröcsögött riválisára.

Ezzel próbálta Balázsy Pétert népszerűsíteni. Nem irigyeljük érte.

Szólj hozzá!

Ciprusi ellenféllel teljes a Falco EK csoportja

Az már korábban eldőlt, hogy a magyar bajnoki ezüstérmes a spanyol Zaragozával és a dán Bakken Bearsszel is összecsap.

Tanműhelyként szolgál a Széchenyi István Egyetem hallgatói számára, a Waberer's’ új, mosonmagyaróvári szervízcsarnoka

Nagy István ezzel kapcsolatban hangsúlyozta a vidék versenyképességének fontosságát. 

Sárga fedeles, otthoni szelektív gyűjtésre alkalmas kukákat oszt a GYHG

Személyivel és lakcímkártyával veheti át mindenki a saját településén. 

A mesterséges intelligencia etikai kérdéseit vizsgálja egy magyar-amerikai kutatás

Hogy ez megér-e 1 millió dollárt, arról megkérdeztük a Chat GPT-t.

Kigyulladt autó miatt, forgalomkorlátozás van az M1-es autópályán

Nagyszentjános külterületén a Budapest felé vezető oldalon egy sávon halad a forgalom.

Megújulnak Győr ikonikus távhő-kéményei

20 év után, idén lett aktuális a tervezett rekonstrukció.  

Programajánló az első októberi hétvégére Győrben és környékén 

Számtalan színházi előadás, workshop és koncert várja az érdeklődőket, de lesz macskakiállítás, és madármegfigyelés is. 

Holnap startol a 6. Szombathelyi Darts hétvége

Több mint 400 versenyző érkezik nyilazni.

Az Idősek Világnapján díjazták Győr szépkorú polgárait

Nincs jövő a korábbi generációk nélkül.

Kara Ákos leradírozta a 81-es és 82-es főutak egy részéről a tranzit teherforgalmat

Ezzel vajon tényleg megoldotta a problémát, vagy csak áthelyezte máshova?

Takács Péter szerint a háziorvosok csak a maradék

A Magyar Orvosi Kamara közleményben reagált az egészségügyi államtitkár kijelentésére.

Elhagyta a rendszámát majd egy másik autóéval trükközött egy vasi nő

Nem jött be a James Bond húzás, bíróság elé kell állnia. 

A Bajnokok Ligája igazi pénzgyár – és nem csak a csapatok járnak jól

Szeptember 16-án elrajtolt a 2025/26-os Bajnokok Ligája, amely idén sem csak a pályán ígér izgalmakat: az UEFA a szezonban több mint 5,2 milliárd eurós bevétellel számol. Ebből önmagában a BL hoz 3,9 milliárdot – többet, mint sok európai ország teljes éves költségvetése.