Hatvan évre ítéltek egy tanárnőt, aki többször is megerőszakolt egy 11 éves fiút

Fehér Buda 2018-08-29 18:11:00
Még akkor sem szabadulhat korábban, ha makulátlan lesz a magatartása a börtönben.

Jessica-Jewel Corin Bentont 2016 szeptemberében tartóztatták le, miután egy diák rajtakapta, hogy mit csinált egy fiatallal. A diák a szüleinek mesélt arról, hogy mit látott az iskolában, a felnőttek pedig azonnal hívták a rendőrséget. A texasi hatóságok ezután szexuális zaklatással vádolták meg, és súlyosbító körülményként vették figyelembe a tényt, hogy a nő egy 11 éves fiúval tette mindezt.

A nyomozás során kiderült, hogy nem egyszeri esetről volt szó, 2016 májusától fogva legalább tízszer bántalmazta a fiatalt, mert úgy gondolta, hogy hosszú kapcsolatuk lehet. A tárgyalása után mindössze fél óra kellett az esküdtszéknek, hogy bünössé nyílvánítsák.

A bíró sem fogta vissza magát, a nőt hatvan év börtönbüntetésre ítélte, és még a korábbi szabadulás esélyét is megtagadta tőle. 

Forrás: Metro

Szólj hozzá!

A klímaváltozás már a magyar borospoharakban is érezhető

Az alföldi borászok szerint az egyre gyakoribb aszály és új kártevők már most átírják a szőlőtermesztés szabályait.

Megszüntetné a Szuverenitásvédelmi Hivatalt a TISZA Párt

A párt szerint a hivatal nem a szuverenitást védte, hanem politikai nyomásgyakorlásra szolgált.

Futás, csapatszellem és emlékezés – pénteken rendezik a XXIII. Győri Stafétát

Ötfős középiskolás csapatok mérik össze erejüket a Bem téren, miközben a verseny a nemzet hősei előtt is tiszteleg.

Hétvégén nyit a szombathelyi termálfürdő

DJ szórakoztatja a vendégeket a nyitónapon.

Japán és Győr jövőbeli együttműködéséről tárgyaltak a Városházán

Gazdasági, kulturális és oktatási fúziókról egyeztetett a városvezetés Japán magyarországi nagykövetével.

Augusztus 30-án tartják a sárvári időközi választást

Strompová Viktória parlamentbe kerülésével üresedett meg a 4-es számú egyéni választókerület képviselői széke.

Lakossági fórumon mutatják be a győri Bisinger sétány megújításának terveit

A 625 millió forintos uniós támogatásból megvalósuló beruházás a park teljes zöldfelületi rekonstrukcióját célozza.

Sárvár is bekapcsolódott a Futókörök Napja országos programba

Minden megtett kilométer a települések közös eredményét gyarapítja.

Megújult az Aranypart II - közösségi grillház, több árnyék és hosszabb strandszezon várja a győrieket

Új napvitorlák, rendezett partszakasz, készülő betonlépcső és hamarosan új szolgáltatások is érkeznek a város népszerű szabadstrandjára.

Új, élményalapú kapcsolatépítés kezdődik a vas-hegy környékén

2026-os programjaira várja jelentkezőit és közreműködőit a vas-hegy / eisenberg kezdeményezés.

Vasból is megárt a sok – június első hetében a hemokromatózisra hívják fel a figyelmet Győrben is

A korán felismert vastúlterhelődés jól kezelhető, mégis sokan élnek úgy a betegséggel, hogy nem is tudnak róla.

Gyermeknapon újra megnyitották - ismét látogatható a népszerű vizes játszótér Győrben

Megint várja a családokat a Bisinger sétány különleges vízi játszóparkja.

Keselyűket fotóztak Pusztacsó közelében

Akár 2 és fél méteres is lehet a szárnyfesztávolsága ezeknek a ritka madaraknak.

Akár csak 2024-ben, tavaly is veszteséget termelt az SZKKA

A tavalyelőtti -60 milliós eredmény, most -10 millióra mérséklődött. Továbbra is bírósági végrehajtás van a cégen.

Japán napot tartottak Győrben - a távol-keleti ország nagykövete is ellátogatott a rendezvényre

Kulturális programokkal, filmvetítésekkel és japán gasztronómiai különlegességekkel telt meg a belváros.

Késsel támadt anyjára, és nagyanyjára egy fiatalkorú Gönyün

A fiatal úgy érezte, hogy szüleinek a kapcsolata konfliktusokkal terhelt, emiatt már nem akart velük élni, ezért 2025 nyarán elhatározta, hogy megöli őket.