Szeptember végén még nyíltak a völgyben a kerti virágok, amikor Kelemen Krisztián és Nemény András arról tartott sajtótájékoztatót, hogy járdák és parkolók épülhetnek a közeljövőben a Joskar-Ola lakótelepen.

Nos, a helyzet az, hogy az ígéretek egy része már meg is valósult, ugyanis elkészült. A munkák végeztével szalagátvágás helyett egyszerűen valaki rámondta, hogy kész, azóta pedig már birtokba is vették a szombathelyiek.

Kelemen Krisztián, a körzet újraválasztott képviselője arról tájékoztatta az Ugytudjuk.hu-t, hogy a Pázmány körút 2-22-nél kialakított pihenőpark 3 millió forintból épült meg, amit képviselői keretéből valósulhatott meg. Tereprendezés, növények ültetése és új padok telepítése történt meg.
Szólj hozzá!
Valószínűleg már találkoztál azzal a kellemetlen helyzettel, amikor a vállaidon fehér pelyhek tűnnek fel, miközben viszket a fejbőröd.
Ezzel is tisztább környezetet teremtene a cég.
A szakemberek arra kérik a lakosságot, hogy a kertekben is számolják fel a pangó vizeket, mert ezek ideális szúnyogtenyésző helyek.
Nyitott tárlatvezetések, különleges kiállítások és állandó tárlatok közül válogathatnak a kultúra kedvelői.
A kivitelezésért felelős Magyar Közút vezetője avatott be a részletekbe.
A közművelődés nem önálló szakpolitikai fejezetként jelenik meg a TISZA programjaiban, mégis több fontos területen felbukkan: a kultúra, az önkormányzatiság, a civil társadalom, a vidékfejlesztés és a helyi közösségi élet metszéspontjában.
2029-ben már külön pártként indulnának az Európa Parlamenti és az önkormányzati választáson is.
A korábban itt üzemelő étterem a Pelikán Hotelbe költözött.
Eszébe jutott-e már, hogy milyen nagy szerepet játszik a tudatállapot a szexuális élmények megélésében?
Jön a második kör.
A nyugati országrészekhez mértek, kiugró adatot produkál Győr-Moson-Sopron megye.
A történet végét valószínű mindenki ki tudja találni.
A négyéves gyermek súlyosan megsérült a Mosonmagyaróvár melletti településen történt balesetben, az eljárást végül megszüntették.
A II. Lampionos Hajós Felvonulás látványos programokkal, Európa-bajnoki bemutatóval és jótékonysági eseménnyel tölti meg a város folyóit.
Augusztus 14-ig kell számolni a fennforgással.
A miniszterelnök szerint korábban így osztották fel az országot.
Azt hitte, hogy a férfi volt barátnőjének új párja.
