Homlok Zsolt leült tárgyalni az SZKKA ügyvezető elnökével a kézilabdaklub teremhasználatáról

ugytudjuk.hu 2019-07-09 17:45:00
A HVSE elnöke és Pődör Zoltán egyelőre nem jutott dűlőre.

Ma délután folytatott tárgyalásokat Pődör Zoltán, az SZKKA ügyvezető elnöke és Homlok Zsolt, a HVSE társadalmi elnöke az NB I-es kézilabdaklub teremhasználatáról. A klub oldalán azt írják, hogy a megbeszélésen közeledtek ugyan az álláspontok, de megállapodás még nem született.

Az SZKKA a tavaszi siker után tegnap az Aréna Saváriában kezdte meg a 8 hetes felkészülési programját, mivel a kézilabdaklubot nem engedték be a Haladás Sportkomplexumba. Hiába van közgyűlési döntés arról, hogy a klub a jövőben a sportkomplexumban edzhet, erről mégsem az önkormányzat által fenntartott sportkomplexum, hanem a Homlok Zsolt által elnökölt sportegyesület dönt.

Az SZKKA egyébként legközelebb július 27-én Dél-Korea válogatottja ellen játszik, a színhely akkor is az Aréna Savaria lesz. A teremhasználat ügyében a két klubvezető közötti egyeztetések hamarosan folytatódnak.   

Szólj hozzá!

Toscana és a Dolomitok képeken és történeteken keresztül Győrben

Diavetítéssel egybekötött útiélmény-beszámolóra várják az érdeklődőket február végén a Rómer Házban.

Buszmegállóban verekedett össze két férfi Szombathelyen

A verekedést kezdő férfi a rendőri intézkedés során más személynek adta ki magát.

„Partnerséget és válaszokat kértünk” - Kósa Roland a győri Lázárinfón több fronton szembesítette a minisztert

Vasútállomás, zajvédelem, szolidaritási hozzájárulás és átláthatóság - az alpolgármester szerint Győrben túl sok a kérdés és túl kevés a konkrét válasz.

Programajánló a hétvégére Győr környékén

Valentin nap, kolbásztöltés, koncert hegyek, zsibvásár, és még rengeteg minden más. 

Kósa Roland: Szeles Szabolcs nem mondott igazat

Az alpolgármester szerint a Fidesz korábbi megszorításai után most épp azok beszélnek támogatáshiányról, akik elvették a pénzt a győri sporttól.

2026 év lepkéje - a nagy tűzlepke

A faj három alfajából egy kipusztult, egyet pedig a kipusztulás veszélye fenyegeti.

Tanúként hallgatták ki Pintér Bencét a Győr-Szol-nál eltűnt 1milliárd 700 millió forint ügyében

A polgármester szerint nem könyvvizsgálatra, hanem végre konkrét pénzügyi adatokra lenne szükség.

A NAV a gépjárműadó-mentesség bejelentésére figyelmezteti a jogosultakat

Egyszerűen, online intézhető - a 2026-os díjat be sem kell már fizetni.

„Két éve ott álltam a Partizán stúdiója előtt” - Magyar Péter szerint ma már a győzelem kapujában állnak

Hatvan nap van hátra a választásokig, a TISZA elnöke szerint most már nem elképzelhetetlen a kormányváltás.

Mézes élet - fűszerezve: morzsák a mézeskalács történetéből a győri Esterházy-palotában

Időszaki kiállítás, tárlatvezetések és húsvéti mézesbábos programok várják az érdeklődőket 2026. május 3-ig Győr belvárosában.

Újrakezdés a randizásban: 6 praktikus tanács

A hosszú szünet utáni visszatérés a randizás világába izgalommal és némi aggódással is járhat. Sokunk kerül abba a helyzetbe, hogy évek múltán újra próbálkozik a párkereséssel.

Pintér Bence - „Aki ezt olvassa, vigye hírét: Győr nem nyugszik bele”

A polgármester videóval erősítette meg korábbi felhívását.

Szeles Szabolcs egyszerre volt Győr és a WHB pénzügyi jolly jokere

A politikus vagyonnyilatkozatai és pályája alapján jól kirajzolódik, hogyan épül fel egy klasszikus NER-karrier Győrben.

Ónos eső miatt figyelmeztetnek, de marad az enyhe idő

Citromsárga riasztás van érvényben több északi vármegyében, napközben többfelé várható csapadék.