A Real Madrid elnöke állhat Ronaldo lejáratása mögött?

Vágvölgyi Bálint 2018-10-06 11:43:00
Legalábbis a portugál sztár szerint.

Cristiano Ronaldo úgy véli, a Real Madrid tehet minden negatívumról, ami őt érintette a közelmúltban, idézi a Rangadó a La Repubblica című olasz napilap cikkét.

Korábbi klubjával decemberben romolhatott meg véglegesen a kapcsolata, amikor adócsalás miatt indult bírósági ügyben a Real Madrid elnöke, Florentino Pérez nem állt a portugál csatár mögé.

Ez volt a végső oka a döntésének, miszerint nyáron elhagyta a Real Madridot, amely szerinte most bosszút áll rajta.

Szexuális zaklatás miatt perlik Cristiano Ronaldót

Egy nevadai nő akasztott hatalmas pert Cristiano Ronaldo nyakába, miután a focista állítólag 2009-ben megerőszakolta egy Las Vegas-i hotelben, írja az Independent. Kathryn Mayorga a múlt hónapban kérte, hogy nyissák újra a nyomozást Ronaldo ellen, amit a rendőrség hétfőn meg is tett.


Ronaldo meg van győződve, hogy mindaz, ami mostanság történik vele ‒ nem ő kapta az egyéni díjakat, nemi erőszakkal vádolják, a Valencia ellen kiállították, szponzorokat veszített ‒ egy összeesküvés eredménye, és magától értetődően Florentino Pérez mozgatja a szálakat.

Szólj hozzá!

A Haladás-szurkolóknak megszűnt létezni Király Gábor

Közös nyilatkozatot adtak ki a szurkolói csoportok. A Szombathelyi Haladás jelenlegi ügyvezetője által elnököl szurkolói egyesület is megosztotta az állásfoglalást.

Angol házi döntőt rendeznek az Európa Ligában

A hazai bajnokságban vergődő csapatok vívnak a második számú európai trófeáért.

Titkos kalandozás a hálószobában

Szigorúan felnőtteknek szóló tartalom!

Pintér Sándor nem segít Pintér Bencének

Segítséget nem, de vállveregetést kapott a győri rendőrség a Belügyminisztériumtól. 

Áprilisban a tavalyihoz képest 4,2%-val nőttek az árak

Márciushoz képest viszont már csak 0,2% volt az infláció.

Iskolabusz létesítésének kérdésével szondázzák a sárvári szülőket

A városvezetés szerint ez lehet a megoldás a dugók megszüntetésére.

Fideszes lobbierő: kikosarazta a Magyar Közút Antal Imrét

A győri önkormányzati képviselő a Széchenyi híd zajvédő falának meghosszabbítását szerette volna elérni.

Bármelyik fideszes listás képviselőjelölt beleülhet Hende Csaba megüresedett parlamenti székébe

Időközi választás helyett a Fidesz-KDNP vezetése dönti majd el, hogy ki vehetni fel a mandátumot. Illés Károly az egyedüli listán szereplő szombathelyi jelölt.

Az akkor volt, most meg most van! 

Ismerje meg Hende Csaba hat pontját.

Lakossági fórumot tartanak a győri zárkertieknek

Nyilvános plénum előtt mondhatják el napi problémáikat az érintettek. 

Hol tart ma a webhosting?

Az online jelenlét manapság szinte elkerülhetetlen, legyen szó kisvállalkozásról, e-kereskedelmi platformról vagy nagyvállalatról.

Gyurcsány Ferenc visszavonul a közélettől

És elválnak Dobrev Klárával.

Május 20 után parlamenti képviselő nélkül maradhat Szombathely

Frissítve: Hivatalosan is Hendét és Poltot javasolta a Fidesz alkotmánybírának.

A 125 éves Győri Városháza előtt futnak be a 100 éves Tour de Hongrie versenyzői

Az idei körverseny első befutóját adja a folyók városa.