A nemi szervével ijesztegetett középiskolás lányokat egy zalai fiú

BZ 2018-12-04 12:39:00
Szexuális erőszakkal is vádolják.

Egy 17 éves zalai fiú 2017 nyarától hónapokon át, de legalább tízszer egy zalaegerszegi középiskola közelébe lopózott és a kerítés mellől nézegette az iskolás lányokat, miközben maszturbált. Egy másik iskolánál ugynezt a parkolóban csinálta.

Idén március 5-én kora este követni kezdett egy iskolából hazafelé tartó 12 éves kislányt, akit a lépcsőházban elkapott, benyúlt a kabátja alá és fogdosni kezdte. A lány kiabálni kezdett, így a fiú elmenekült.

Februárban napközben az utcán szintén maszturbált, amikor szembejött vele egy kislány, májusban mutogatta nemi szervét három padon ülő kislánynak. Egy alkalommal Zalaegerszegen, a Fejér György utcától követett egy kiskorú lányt, és több alkalommal megfogta a fenekét.

A Zala Megyei Főügyészség a fiú ellen a Zalaegerszegi Törvényszéken szexuális erőszak bűntette és szeméremsértés vétsége miatt nyújtott be vádiratot.

Szólj hozzá!

Elhunyt Mészáros Tibor 

Az erőemelő 58 éves volt.

Teljes körű adventi élelmiszer-ellenőrzés indul – jönek a fokozott vizsgálatok a karácsonyi vásárokban

Az NKFH országos razziát rendelt el a szezonális árusoknál, vendéglátóknál és boltokban.

A Bajnokok Ligájába repítené a Haladást a DSM Football!

Na nem most, hanem egy éveken át tartó építkezés eredményeképpen. 2031-re célozták meg az NB 1-et.

Mától megszűnt a Szabad Európa magyar kiadása

A szabadeuropa.hu sem frissül már.

Ingyenes hétvégi programok Győrben

Koncertek, filmklub, mosolyhajtás, lesz itt minden!

Két szombathelyi parkolóőrt támadtak meg

Nem tetszett az autó tulajdonosainak, hogy pótdíjazzák a kocsit.

Forró teával indulnak útnak a győri kukások

A GYHG igyekszik komfortossá tenni a munkavégzést kollégáinak. 

Magyar Péter - Túl sok év telt el az életünkből kishitűséggel, keserűségben

A Tisza vezére közös rendszerváltásra készül, aki változást szeretne, most regisztrálhat és dönthet a párt jelöltjeiről. 

10 millió forintra bírságolta az NMHH Balázsékat

A rádióműsorral szemben egy újabb eljárást is indítottak.

Uniós és hazai forrásból, 170 millió forintból fejlesztette telephelyeit a Velekey Kft. Szombathelyen

Európai uniós és hazai költségvetési támogatásból fejlesztette telephelyeit a lemeztermékek lézervágásával, élhajlításával és szerelvények gyártásával foglalkozó Velekey Kft. Szombathelyen. .

Spanyol, lengyel és német ellenféllel találkozik a Falco

A “K” jelű csoportban folytatják a sárga-feketék.

A DK nyerte a családi pótlék-emelés licitversenyét

Dobrev Klára drasztikus emelést ígér. 

Kormánydöntés született a szombathelyi Oladi Iskola felújításáról

Elsőként azt vizsgálják meg, hogy mennyibe is kerülne ez a mutatvány.

A kollagénről egyre többet hallani, és ez nem véletlen

Az elmúlt években a kollagén igazi hívószóvá vált az egészségtudatos életmód világában. Egyre gyakrabban találkozhatunk vele a hírekben, szakmai cikkekben és a táplálékkiegészítők kínálatában is – de miért ekkora az érdeklődés iránta?

Közös döntések születtek a győri GYHG és a szakszervezetek egyeztetésén

A béren kívüli juttatások emelésében, a 2026-os bérrendezés keretrendszerében és több szakmai kérdésben is egyhangú megállapodás született.